Szanowni Państwo,
od początku działalności sklepu internetowego formyuzytkowe.pl, dbamy o uczciwość i zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo zakupów.

Ciągle rozwijamy naszą sieć sprzedaży, wzbogacamy ofertę o nowe produkty i marki, staramy się zapewnić szybką i sprawną realizację każdego zamówienia, ale także wdrożyliśmy system bezpiecznych płatności e-przelewem i kartą - które zapewniają najwyższą jakość oraz przyspieszają realizację zamówienia.

Jako firma zajmujemy się również realizacją projektów i wyposażeniem obiektów w całej Polsce, meble dostarczane przez naszą firmę znajdują się w szpitalach, przychodniach, urzędach pracy, sądach, biurach i wielu innych obiektach publicznych, jak i prywatnych. Grono zadowolonych klientów zwiększa się z każdym dniem, a to motywuje nas do coraz lepszej pracy i chęci rozwoju.

W związku z publikacjami w ostatnim czasie o nierentowności e-sklepów, pragniemy Państwa całkowicie uspokoić - działamy rzetelnie w oparciu o przedpłaty dzięki czemu możemy sobie pozwolić sobie na tak niskie ceny i atrakcyjną ofertę, a nasi partnerzy chwalą nas za bezproblemową współpracę. Ogromną zaletą jest posiadany przez nas kapitał finansowy, pozwalający na spokojną pracę i realizację nawet najtrudniejszych zamówień. Wkrótce wprowadzone zostaną dla Państwa kolejne udogodnienia w sklepie, a także mamy kilka nowych pomysłów - trzymajcie za nas kciuki!pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do zakupów
Zespół FormyUzytkowe.pl