Flaga obecnie króluje nie tylko na obiektach państwowych, ale często na naszych meblach, talerzach a nawet paznokciach;)

Symbol flagi pozwala nam za pomocą niewielkiego gestu wyrazić sympatię dla danego kraju, ale także stanowi atrakcyjny element dekoracyjny. Nie bez powodu już od kilku sezonów są lansowane przez projektantów ubrań, a ostatnio także i wnętrz. Największą popularnością cieszą się flagi brytyjska i amerykańska, ale nie znaczy to, że flaga Polski, Brazylii czy Hiszpanii nie będzie się prezentowała równie dobrze. Jeśli jesteście dumni z własnego kraju lub chcecie pokazać, że dane państwo jest Wam bliskie, wyciągnijcie flagi z Waszych szaf i śmiało udekorujcie nimi ściany, sofy itp. Dekorując mieszkanie pamiętajcie o niemalże magicznych właściwościach flag – wyglądają dobrze zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach, a przy tym skupiają na sobie tyle uwagi, że często nawet mały element, np. poduszka, potrafi zdominować cały wystrój.

Bardzo podoba nam się ten flagowy trend, dlatego prezentujemy ciekawe wnętrza z flagami ale także zachęcamy do wyszukania produktów które na www.formyuzytkowe.pl są dostępne z narodowymi symbolami.