Jadalnie to ciekawy temat na post blogu. Kojarzy się ze smacznym jedzeniem, z pięknymi dekoracjami, a na samym już końcu – z krzesłami. A rzecz będzie właśnie od końca, bo o krzesłach. Szalenie ciekawy jest teraz trend miksowania różnych krzeseł przy jednym stole. Jeszcze niedawno taka czynność była niedopuszczalna, w złym guście, a dzisiaj preferowana, czyli dobieramy różne krzesła, ławy, taborety i fotele i sadzamy je, jak jedną rodzinę. To naprawdę świetny pomysł na ciekawą jadalnię.

Pierwsza aranżacja ma swój klimat. Choć nie przepadam za stylizacjami glamour, to oryginalność tej białej jadalni odebrałam pozytywnie, jako zaproszenie do stołu. Zapraszam więc i Was, wkrótce modele dostępne będą w atrakcyjnych cenach na naszych stronach.

 

Duże, drewniane stoły, rodem z wiejskich zagród lub fabrycznych izb można śmiało wkomponować i w nowoczesne wnętrze. Do stołów można dostawić zarówno wyszukaną, barokową kanapę, jak i nowoczesne krzesła lub industrialne stołki. Można też spokojnie miksować w kolorach drewna. Zobaczcie, jakie intrygujące zestawienia! Ja oczarowany jestem industrialną lampą która również jest dostępna na naszych stronach.

Dla wielbicieli uporządkowanych i eleganckich wnętrz są propozycje. Proste bryły geometryczne w zestawie z nowoczesnymi krzesłami i lampami do wyboru, również z Naszej kolekcji.

 

Kończąc post mam nadzieję, że udało mi się Was zaprosić do stołu :-) oraz do odwiedzin stron naszego sklepu.