Fabryka mebli Radomsko istnieje na rynku od ponad 150 lat. Rodzinne tradycje projektowania i wytwarzania mebli drewnianych były przenoszone z pokolenia na pokolenie, prowadząc do zbudowania solidnej i rozpoznawalnej marki na rynku. Aktualnie krzesła radomskie są jednymi z najchętniej kupowanych krzeseł drewnianych w kraju i za granicą. Co sprawia że krzesła te są tak popularne i cieszą się wielkim uznaniem klientów? Jest kilka rzeczy, które się na to składają. Pierwszą z nich jest bardzo duży wybór modeli i wzorów. Krzesła radomskie zaliczane są do grupy krzeseł użytkowych, chętnie wybieranych do pracy biurowej lub w domowych gabinetach. Mnogość modeli i wariantów, pozwala wybrać krzesła ergonomiczne, odporne na trudne warunki eksploatacji, a także dające wysoki komfort użytkowania w każdych warunkach.

 

Krzesła radomskie to starannie selekcjonowane gatunki drewna

 

Wytrzymałość krzeseł drewnianych w głównej mierze zależy od ich konstrukcji oraz tego, z jakich gatunków drewna zostały wykonane. W przypadku krzeseł Radomsko, powstają one z wysoko gatunkowego drewna liściastego, pozyskiwane z polskich upraw leśnych. Dąb, jesion oraz buk gwarantują meblom najwyższą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Drewno zanim zostanie wykorzystane do celów produkcyjnych, zostaje przez kilkanaście miesięcy sezonowane. W tym czasie powoli wysycha, tracąc całą zgromadzoną w sobie wilgoć. Proces ten jest bardzo wnikliwie nadzorowany, tak aby nie dopuścić do pękania materiału. Po upływie określonego czasu, drewno poddawane jest kontroli jakości, która podejmuje decyzję o jego wykorzystaniu w produkcji lub dalszym sezonowaniu.

 

Projekty tworzone z pasją – krzesła Radomsko dla profesjonalistów

 

Niezależnie od tego, który model krzeseł Radomsko najbardziej się Państwu podoba, gwarantujemy że został on zaprojektowany przez doświadczonych projektantów, wkładających maksimum serca i zaangażowania w swoją pracę. Efektem tej działalności są krzesła bardzo funkcjonalne, znakomicie sprawdzające się w pracy zawodowej, jak również podczas rodzinnych spotkań i wypoczynku. Szczególną uwagę projektanci krzeseł Radomsko poświęcają oparciom. Ich kształt i wymiary zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ich celem jest odciążenie pleców, poprawienie komfortu pracy i zapewnienie estetycznego, miłego dla oka wyglądu krzesła.

 

Gdzie kupić krzesła Radomsko

 

Firma Radomsko posiada własny sklep internetowy, ale najwygodniej można zakupić meble i krzesła Radomsko w sklepach partnerskich na terenie całego kraju. Kupując krzesła, zaleca się ich przetestowanie i sprawdzenie, jak sobie radzą w normalnych warunkach użytkowania. Czy ich wysokość, wyprofilowanie i wykonanie odpowiada Państwa potrzebom. Krzesła Radomsko są fabrycznie złożone i nie  wymagają żadnych innych prac, związanych z przygotowaniem do użytkowania. Solidnie zapakowane, mogą być bezpiecznie transportowane nawet na dużych dystansach. W sprzedaży dostępne są krzesła Radomsko również w opcji tapicerowanej, w dużym wyborze wzorów i kolorów obić.