NEGOCJACJA CEN – Każdy klient ma możliwość negocjacji ceny i uzyskania atrakcyjnych rabatów jeśli zamawia co najmniej 3 sztuki.

 

W każdym z nas znajduje się kupiecka dusza. Chęć negocjowania cen pojawia się równie często, jak często kupujemy produkty w wyższych cenach lub większą ich ilość. Znając ten stan, sklep formy użytkowe wychodzi Państwu naprzeciw i informuje wszystkich klientów o przysługującym im prawie do negocjowania cen zakupów.

 

Kto może skorzystać z negocjacji cen?

Każda osoba, która zamówi co najmniej 3 produkty z naszej oferty. Jest to ilość graniczna, pozwalająca uruchomić dodatkowe rabaty dla naszych klientów. Od tego poziomu zamówień, rozpoczynają się również niższe ceny jednostkowe na produkty kupowane w kilku sztukach.

 

Jak negocjować ceny?

Działamy online i jesteśmy sklepem wysyłkowym. Negocjacje prowadzone są drogą internetową, poprzez wysłanie wiadomości do naszej firmy, z nazwami produktów, które chcą Państwo zakupić. Prosimy o podanie swojej ceny przy każdym z produktów, jaki Państwa interesuje. Dokładnie przeanalizujemy zgłoszone propozycje i albo je zaakceptujemy, albo udzielimy swoich propozycji cenowych.

 

Czy rabat jest przyznawany dożywotnio?

Nie. Produkty, na które raz udało się wynegocjować niższe ceny, przy następnych zamówieniach również wymagają potwierdzenia. Negocjacja cen musi przebiegać każdorazowo do każdego zamówienia. Jest to podyktowane specyfiką rynku, cenami u naszych dostawców i stanami magazynowymi. Takie podejście pozwala nam również na zaproponowanie konkurencyjnych cen wyjściowych, bo zawsze monitorujemy poczynania naszej konkurencji, chcąc być kilka kroków przed nimi.

 

Rabat na transport

Czy koszty dostawy również mogą podlegać negocjacjom cenowym? Oczywiście że tak. Cena dostawy produktów została wyliczona indywidualnie dla każdego z nich. Na koszt transportu składa się waga, wielkość produktu oraz firma, która ją wykona. Przy większych zamówieniach umożliwiamy również negocjowanie cen, jak też opcję darmowej dostawy naszym transportem własnym. Ta opcja jest dostępna dla klientów, składających duże, jednorazowe zamówienia. W takich przypadkach, dostawa może być wykonana transportem własnym firmy formy użytkowe, o gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo dostawy, a także terminowość jej wykonania.

 

Czy każde zamówienie na min. 3 produkty można negocjować?

Tak. Dla negocjowania cen, jedynym warunkiem jest złożenie zamówienia na min. 3 sztuki produktów z dowolnej kategorii w naszym sklepie. Dotyczy to również produktów w niższych cenach, znajdujących się w dziale wyprzedaż i 24 H. Zamawiając ich 3 sztuki, mają Państwo możliwość dodatkowego obniżenia ceny, co czyni zakupy jeszcze korzystniejszymi. W przypadku, kiedy na jakiś produkt nie jesteśmy w stanie zaproponować niższej ceny, większy rabat może zostać przyznany na inny towar lub doliczony do konta klienta z możliwością wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Takie podejście naszej firmy gwarantuje klientom satysfakcję i zadowolenie z usług, a także zachęca do częstszego kupowania w naszym sklepeie.