PRZETARGI I ZAMÓWIENIA PUBLICZNE


Urzędy, szkoły i instytucje. W każdej z tych jednostek, zachodzi potrzeba regularnej wymiany wyposażenia biurowego. Foteli, krzeseł, biurek i akcesoriów. Zgodnie z wymogami ustawy, zakupy takich mebli powinny być rozpisywane w postaci przetargu, a informacja o nim, powinna być udostępniona do powszechnej wiadomości.

Nasz sklep działa na polskim rynku już od dobrych kilku lat. W tym czasie wzięliśmy udział w kilkuset przetargach, z których wygraliśmy ponad 100. Nasza oferta zwyciężała z innymi, oferując konkurencyjne ceny i szeroki asortyment towarów, których producentami jest wiele firm krajowych i zagranicznych.

 

Dlaczego warto współpracować z naszym sklepem? Oto kilka najważniejszych powodów:

 

1. Bogaty asortyment

Oferujemy produkty renomowanych firm z kraju i za granicy. Krzesła, stołki, fotele i pozostałe meble można u nas znaleźć w dużym wyborze i szerokim zakresie cen. Pozwala to kompleksowo dopasować produkt do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Nie są nam obce również skomplikowane dostawy, składające się z produktów różnych producentów, również wykonywanych pod indywidualne zamówienie.

 

2. Profesjonalizm

Doskonała znajomość rynku mebli użytkowych sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę każdemu z naszych klientów. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru mebli, które łączą funkcjonalność, ładny design i solidność wykonania.

 

3. Szybka realizacja

Ściśle współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi dostawców mebli, oferując je w dużych stanach magazynowych i krótkich terminach realizacji. Jesteśmy w stanie w niedługim czasie dostarczyć wiele potrzebnych Państwu mebli, oferując je w korzystnych cenach. Zapewniamy również pełną obsługę logistyczną dostawy zamówionych mebli, dostarczając je własnym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

4. Doświadczenie

Na samym początku naszej działalności, podjęliśmy współpracę z kilkoma renomowanymi projektantami. Ta decyzja przynosi dziś efekty, w postaci nieszablonowych linii mebli, przeznaczonych do biur, restauracji i innych obiektów. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję otrzymania propozycji niepowtarzalnych mebli, które staną się rzeczywistą ozdobą miejsca pracy, nie kosztując przy tym nic ponad założony budżet.

 

5. Referencje

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji i doświadczenia są referencje, otrzymane od dotychczasowych klientów. Zapraszamy do ich sprawdzenia i przekonania się, że współpraca z nami będzie udana i satysfakcjonująca.