Jak co roku w listopadzie i grudniu producenci krzeseł i mebli muszą dokonać rozliczeń i podsumowania roku, dlatego warto pamiętać o wzmożonej produkcji i wydłużeniu kolejek w realizacji zamówień.

Już teraz pierwsi producenci m.in. Nowy Styl i Bejot informują, że wkrótce zamkną realizację zamówień w bieżącym roku, a terminy realizacji przesunięte zostaną na rok 2016. Prosimy o rozważne zakupy i zrozumienie sytuacji, wszystkie zamówienia są realizowane, aczkolwiek może przedłużyć się czas oczekiwania. Poza tymi dwoma firmami nie mamy informacji o przestojach, wszystko realizujemy na bieżąco w standardowym terminie.

 

WAŻNE

Wszystkie złożone zamówienia i opłacone w bieżącym roku kalendarzowym 2015 zostaną zafakturowane w tym roku, co za tym idzie - jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę z datą tegoroczną, wystarczy opłacić zamówienie do 31.12.2015

 

Poniżej informacja przekazana od producenta Nowy Styl:

 

W związku ze zbliżającym się końcem roku, informujemy, że Grupa Nowy Styl planuje przyjmowanie zamówień z datą realizacji do końca roku 2015, w terminach podanych poniżej:

 

Fotele, krzesła biurowe, krzesła ramowe - zamówień na ten asortyment produktowy należy dokonywać najpóźniej do 30 listopada.

Krzesła laminowane – zamówień na ten asortyment produktowy należy dokonywać najpóźniej do 23 listopada.

Blaty stołów (standardowe wykończenia z wyjątkiem fornirów, laminatów) - zamówień na ten asortyment produktowy należy dokonywać najpóźniej do 30 listopada.

 

Powyższe informacje mają charakter szacunkowy. Odnoszą się do ilości daily businessowych, dla produktów ze standardowym wykończeniem. Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz naszej oferty i bogactwo wykończeń, istnieje ryzyko indywidualnych rozbieżności.

 

Prosimy również, by wziąć pod uwagę fakt, że w terminie 4-5 stycznia 2016 roku, w zakładach i magazynach Grupy Nowy Styl, zostanie przeprowadzona inwentaryzacja, co w tych dniach będzie skutkowało wstrzymaniem wysyłek produktowych do dnia 6 stycznia 2016 roku włącznie. Wszystkie wysyłki produktowe, które zostaną zrealizowane do 31 grudnia 2015 roku zostaną zafakturowane.

 

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z właściwym opiekunem z Biura Obsługi Klienta Grupy Nowy Styl.Z wyrazami szacunku,
Zespół Grupy Nowy Styl