Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Fotele gabinetowe Nowy Styl

  Każdy lubi pracować w komfortowych warunkach. Nie ma nic niestosownego lub zdrożnego w tym, aby dbać o wygodę, nawet wtedy, kiedy jesteśmy w pracy. Nowy Styl doskonale rozumie te potrzeby i zaprojektował wyjątkowe fotele gabinetowe, zapewniające najwyższy komfort pracy, nawet przy wielu godzinach spędzonych za biurkiem. Fotele gabinetowe Nowy Styl są propozycją, przeznaczoną zarówno dla osób pracujących w firmach, jak również wykonujących swoje obowiązki w zaciszu domowego gabinetu.

   

  Wygoda, którą zapewniają fotele gabinetowe Nowy Styl sprawia, że praca staje się łatwiejsza do zniesienia i nie powoduje zmęczenia organizmu, często skutkującego utratą koncentracji. Wszystko, co trzeba zrobić, aby poprawić komfort pracy, to wybrać właściwy fotel, dopasowany do swoich wymagań. Wszystko, czyli jego kolor, budowa, rodzaj obicia i funkcje, powinny być takie, aby siedzenie w nim dawało 100% przyjemność. Wybierając fotele gabinetowe Nowy Styl, warto zwrócić uwagę, jaki rodzaj materiału tapicerskiego w nim wykorzystano. Skórzane fotele należą do najdroższych w zakupie, ale jednocześnie znakomicie się prezentują i stanowią ozdobę każdego gabinetu. Nieco bardziej ekonomiczną formą foteli gabinetowych mogą być te, w których skóra została zastąpiona klasycznym materiałem z fakturą, dostępną w wielu odmianach.

   

  Niezwykle bogata gama produktów Nowy Styl, obejmuje fotele gabinetowe dostosowane do potrzeb wszystkich grup klientów, bez względu na wiek, miejsce pracy i jej charakter. Fotele gabinetowe są wyposażone w kółka jezdne, ułatwiające poruszanie się po miękkich i twardych powierzchniach podłóg, a dodatkowo dysponują praktycznym mechanizmem CPT, dzięki któremu zyskujemy możliwość ustawienia fotele w dogodnym dla siebie położeniu. Nowy Styl już od wielu lat zaopatruje polskie firmy w najwyższej jakości meble biurowe, oferowane przez swoich dystrybutorów. Jesteśmy jednym z nich – w naszej ofercie znajdują się meble biurowe przeznaczone dla różnego rodzaju firm. Stosowane w nich materiały spełniają najbardziej rygorystyczne normy wytrzymałościowe, dzięki czemu meble służą długo i niezawodnie.

  Nowy Styl Fotele gabinetowe
  Minimal Price: 138.00
  4.0 / 42 Review(s)
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x