Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Producenci w FormyUzytkowe.pl

  W naszym sklepie znajdziecie Państwo tylko sprawdzone firmy, posiadające najwyższej jakości produkty. Naszym celem jest sprostanie wysokim wymaganiom, jakie stawiają przed nami klienci, firmy i instytucje z którymi współpracujemy.

   

  SitPlus

  SITPLUS

  Polska firma powstała w 2013 roku. Początkowo importer krzeseł biurowych i foteli gabinetowych. Dynamicznie powiększa swój asortyment o modele z synchronicznymi mechanizmami. Obecnie także producent krzeseł linii NEW-IN. Atutem producenta jest 25 miesięczny okres gwarancji na produkty.

   
  Nowy Styl

  NOWY STYL

  Jedna z marek europejskiego producenta krzeseł i siedzisk. Została założona w 1992 roku przez Adama i Jerzego Krzanowskich oraz Henry Stern. Firma jest właścicielem marek BNOS, GRAMMER-OFFICE, FORUMSEATING, BALTICWOOD. Firma dużą cześć produkcji ma w okolicach Krosna i Jasła. Imponujące są również rozmiary hal produkcyjnych - 210 000 metrów kwadratowych. Rocznie firma produkuje ponad 8 milionów krzeseł.

   
  HALMAR

  HALMAR

  Jest jednym z największych Polskich importerów i dystrybutorem mebli z Dalekiego Wschodu, głównie z Chin i Hongkongu. Firma powstała 1989 roku. Posiada magazyny wysokiego składowania w pełni skomputeryzowaną bazę logistyczną o powierzchni ponad 14000 metrów kwadratowych. Sporą część oferty stanowią produkty krajowe, wytwarzane przez polskich producentów, na wyłączne zamówienie firmy.

   
  LKLEIBER

  LKLEIBER

  Polska firma założona w 1997 roku w Śremie. Obecnie firma jest zarządzana przez drugie pokolenie rodziny KLEIBER. Firma produkuje meble tapicerowane przeznaczone głownie do rozwiązań biznesowych oraz stref wspólnych. W ofercie firma posiada również krzesła i fotele obrotowe a także stacjonarne. Doskonała jakość sprawia że produkty firmy są eksportowane do całej Europy.

   
  SIGNAL

  SIGNAL

  Polska firma założona została w 1992 roku i od początku główny kierunek ekspansji związany jest z importem, produkcją oraz hurtową dystrybucją, charakteryzujących się wyjątkowym designem, mebli i oświetlenia do biur i mieszkań. Odbiorcami są renomowane sieci handlowe i salony meblowe. Firma eksportuje produkty do 24 krajów europejskich, a także posiada własne salony meblowe.

   
  PROFIM

  PROFIM

  Polska firma założona w 1991 roku w Turku. Miesięcznie firmę opuszcza 100 000 produktów. Powierzchnie produkcyjne to 45000 metrów kwadratowych. O wysokiej jakości produktów świadczy fakt że ponad 70% sprzedaży jest eksportowane. Z firmą współpracuje wielu projektantów - dzięki czemu ich produkty są nowoczesne, oryginalne i nieszablonowe.

   
  BEJOT

  BEJOT

  Polska firma założona w 1984 roku. Początkowo jako zakład stolarski. Produkcją krzeseł zajmuje się od 1991 roku. Obecnie nowoczesne zakłady produkcyjne znajdują się w Manieczkach koło Śremu.

   
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x