Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Antrax

Fabryka Mebli Biurowych ANTRAX jest popularną w kraju firmą, działającą od blisko dwudziestu lat na rynku. To nowoczesne koncepcje, sprawdzające się w niewielkich firemkach, jak i dużych, międzynarodowych przedsiębiorstwach. Celem producenta jest projektowanie i wykonywanie produktów najwyższej jakości, wyróżniających się nie tylko stylistyką, ale i funkcjonalnością sprawdzającą się w każdej sytuacji. Dzięki obecności nowoczesnego parku technologicznego, każdy etap produkcji jest stale monitorowany i ulepszany, według najlepszych standardów.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Fabryka Mebli Biurowych ANTRAX działa dzięki inspiracjom zaczerpniętym z innych krajów, połączonych z nowatorskim podejściem do mebli modułowych. Zastosowanie komponentów z Austrii , Włoch i Niemczech oraz najlepszych linii produkcyjnych wpływa na powstające kolekcje, które z roku na rok zyskują coraz większe uznanie. Produkty ANTRAX są minimalistyczne, nowoczesne, a jednocześnie niezwykle eleganckie, więc nadają się do menadżerskich czy prezesowskich gabinetów. Doskonałe zestawienia materiałów, różnorodne warianty kolorystyczne – to wszystko sprawia, że meble z tej fabryki idealnie nadają się do aranżacji na wysokim poziomie, pozwalając na zachowanie indywidualnego charakteru każdego przedsiębiorstwa. Alfatech, Texar czy Signat to tylko niektóre z propozycji, zachwycające oczy i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Fabryka Mebli Biurowych ANTRAX funkcjonuje na rynku, dzięki wysokiej jakości i perfekcyjnemu wykończeniu. Różnorodność jaką oferuje jest sposobem na wygodne, ale i nietuzinkowe wykończenie przestrzeni biurowych, recepcyjnych czy hotelowych. Ich uniwersalizm wpływa na wygodę codziennego zastosowania, tym bardziej, iż każda kolekcja posiada liczne udogodnienia. Możliwość regulacji, doboru właściwych modeli czy też ich wariantów jest ukłonem w stronę wszystkich użytkowników, zwiększając atrakcyjność całości. Meble biurowe ANTRAX są spójne, harmonijnie dopracowane i oryginalne, przez co warto na nie zwrócić szczególną uwagę.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x