Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Przeznaczenie
 1. Do sali konferencyjnej
 2. Do biura
 3. Do poczekalni i recepcji
 4. Design
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
 3. Czteroosobowa lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Dostępne w wielu kolorach
Typ podstawy
 1. Na nóżkach/stopkach
 2. Inne
Oparcie
 1. Plastik/Tworzywo
Stelaż
 1. Chrom
Mechanizm
 1. Bez mechanizmu
Dodatkowe opcje
 1. Bez podłokietników
Podkategoria
 1. Ławki
 2. Siedziska
 3. Inne
Cena
 • 315 909 zł

Producent
 1. Kleiber  
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Kleiber Flipper

Kleiber jest marką szanowaną nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Wśród dostępnych kolekcji mebli biurowych, istnieją rozwiązania sprawdzające się również w recepcjach, audytoriach, poczekalniach czy innych miejscach użyteczności publicznej. Ciekawym pomysłem jest system krzeseł Kleiber Flipper, odznaczający się prostotą oraz minimalistycznym designem. To, co wyróżnia pomysł na tle konkurencji to przede wszystkim proste wykonanie, wytrzymałość i stabilność, sprawdzające się niezależnie od powierzchni. Koncepcja marki Kleiber stawia na funkcjonalność, właściwe zagospodarowanie nawet niewielkiego pomieszczenia oraz wygodę osób użytkujących.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Krzesła konferencyjne Flipper

Krzesła konferencyjne Flipper są dostępne w wariantach pojedynczych, jak i wersjach krzesłoławek, o ciągu siedzisk, idealnie sprawdzających się w miejscach dużego natężenia ruchu. Niewielkie wymiary oraz możliwość pionowego składowania dają sposobność przechowywania siedzisk jako dodatkowe krzesła w nagłych sytuacjach. Lekka konstrukcja Flipper zapewnia maksymalną mobilność, co sprzyja ewentualnym zmianom, dopasowanym do konkretnych potrzeb w przedsiębiorstwie. Różnorodność wersji kolorystycznych sprzyja kreatywności, bowiem wybór barw może być podyktowany chęcią ożywienia atmosfery, sprawienia, że stanie się ona bardziej kreatywna czy też harmonijna. Zaletą kolekcji Kleiber Flipper jest również łatwość utrzymania krzeseł konferencyjnych w czystości, gdyż wysokiej jakości plastik nie przyjmuje brudu ani się nie wyciera.

Kleiber koncentruje się również na ergonomii, specjalnie profilując całe siedzisko wraz z oparciem. Dzięki temu, na pozór proste krzesła zapewniają maksymalną wygodę podczas długich spotkań czy szkoleń. Rozwiązanie, jakim jest kolekcja Flipper z pewnością przyda się w prężnie rozwijających się firmach, o dużej ilości pracowników i osób odwiedzających. To pomysł na zaprojektowanie wolnej przestrzeni w możliwie najbardziej praktyczny sposób, wpływający na ergonomię i funkcjonowanie całego biura.

Kleiber Flipper
Minimal Price: 315.72
4.6 / 3 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x