Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Grospol Futura

Model Grospol Futura to fotel biurowy, który przeznaczony jest do pracy w trybie 8-godzinnym, doskonale sprawdzi się w biurze i przy komputerze. Fotele Futura posiadają regulację podparcia lędźwiowego, oparcie siatkowe i wyprofilowane obszerne siedzisko. Atutem krzeseł Grospol jest możliwość wykończenia ich w wybranym kolorze tapicerki - produkcja odbywa się w Polsce, gdzie tapicerowane siedziska są szybko realizowane i już po 3 dniach trafiają do klienta. Model Futura jak nazwa wskazuje posiada futurystyczny wygląd, ale idealnie nadaje się do codziennej pracy. Kolejnym atutem modelu jest prostota obsługi i mechanizm synchroniczny, który pozwala na wygodne odchylenie i doskonale reguluje siłę oparcia przy Twoich plecach. Zachęcamy do sprawdzenia oferty na krzesła obrotowe Grospol Futura.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Krzesła biurowe Grospol Futura

Grospol to firma, która słynie z produkcji najlepszych mebli a w tym krzeseł oraz foteli biurowych, które są innowacyjne w kontekście konstrukcji, zastosowanych rozwiązań, mechanizmów czy swobodnej regulacji, jaka pozwala na ich dostosowanie w najbardziej odpowiedni sposób. Oczywiście nie inaczej jest w przypadku krzeseł Futura, które de facto powstały z myślą o osobach, jakie de facto zamierzają wykorzystać wysoki komfort, standard a nawet oczekują ergonomii w najbardziej wyrazistej do tego postaci. Pewnie, że krzesła biurowe Futura to nie tylko alternatywa lecz koncepcja umożliwiająca nam samodzielne decydowanie o wysokości oraz ułożeniu zagłówka, regulowaniu podłokietnika czy głębokości siedziska. Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi, podparcie pleców nabiera odpowiedniego znaczenia, a tym samym korzystanie z krzesła Futura to coś nader przyjemnego, wygodnego oraz adekwatnego pod względem przeznaczenia. Jak zatem widać, krzesła z kolekcji Grospol to opcja dla osób które rzeczywiście pragną odczuć komfort w aspekcie zastosowania i wykorzystania mebli biurowych. Dodatkowo zależy im na wysokiej jakości wykonania, odpowiedniej budowie oraz konstrukcji jaka sprawia, iż pozyskanie takich krzeseł umożliwi nam swobodną ich eksploatację zgodnie z podstawowym do tego założeniem.

Grospol Futura
Minimal Price: 1335.29
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x