Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  Fritz Hansen

  Skandynawskie meble Fritz Hansen, to doświadczenie i precyzja wykonania, jednocześnie nawiązanie do funkcjonalnych, praktycznych oraz przydatnych w kontekście eksploatacji projektów, które sprawdzą się w wielu miejscach. Oczywiście wnętrze wyposażone w meble Fritz Hansen na pewno zyska na wartości użytkowej, niekiedy aranżacja w taki a nie inny sposób sprawi, iż dostrzeżemy w meblach tego renomowanego producenta korzyści przemawiające za ich swoistym zastosowaniem. Pewnie, że meble Fritz Hansen to klasyka w pełni tego słowa znaczeniu, światowa renoma oraz coś co do zaoferowania ma niewielu producentów mebli, a więc ogromne doświadczenie w produkcji mebli komfortowych, wygodnych i innowacyjnych w aspekcie wielu właściwości które generują.

  FRITZ HANSEN

  Nikt nie zaoferuje ci lepszych foteli niż firma Fritz Hansen

  Zwłaszcza fotele oraz krzesła, to coś czym marka Fritz Hansen stara się nas zainteresować, nie inaczej jest w przypadku kolekcji Jacobsen, a co za tym idzie krzeseł gdzie zastosowano cztery solidne nogi z jednoczesnym podłokietnikiem. Można powiedzieć, że krzesła Jacobsen ze względu na ponad 60 lat swoistej historii a więc czasu od kiedy powstały, zaliczają się do najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Znajdują one zastosowanie w mieszkaniach, domach, szkołach, restauracjach oraz wielu innych adekwatnych miejscach, dzięki specyficznej konstrukcji i kształtowi stanowią one idealne rozwiązanie dla wielu wnętrz. Siedzisko jak i oparcie foteli Jacobsen zostały dopracowane w pełnym tego słowa znaczeniu, dzięki temu idealnie sprawdzają się w miejscu gdzie znajdą zastosowanie.

  Fotele z kolekcji Ro to kolejny przykład na to, iż w przypadku Fritz Hansen mówimy o meblach spełniających wszystkie standardy w kontekście wygodnego i komfortowego ich wykorzystania. Oznacza to mianowicie, iż elegancki fotel Ro zawiera w sobie najlepsze materiały i tkaniny, które jeszcze bardziej wpływają na walory użytkowe, jednocześnie podkreślają niesamowitą stylistykę oraz estetykę. Zawsze fotel z kolekcji Ro sprawdzi się nie tylko w naszych mieszkaniach oraz domach, lecz przede wszystkim w takich wnętrzach gdzie duże znaczenie przywiązuje się do kwestii aranżacji i adaptacji w zakresie konkretnej stylistyki. Fotele Ro to klasyka w pełnym tego słowa znaczeniu, lecz ich producent a mianowicie firma Fritz Hansen zadbał również o inne walory przemawiające na ich korzyść.

  FRITZ HANSEN

  Idealne krzesła z serii Ant, to propozycja i kompozycja mająca swoiste zastosowanie wszędzie tam, gdzie elegancja oraz praktyczne ich wykorzystanie, są czymś co mają nijako zagwarantować potencjalnym odbiorcom. Oczywiście krzesła Ant wcale nie tak mocno różnią się od innych projektów uznanego producenta którym jest firma Fritz Hansen, z drugiej jednak strony nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż zaskakują estetyką precyzji wykonania. Tutaj każdy detal, element i walor został dopracowany w pełnym tego słowa znaczeniu, oznacza to mianowicie tyle iż krzesła z kolekcji Ant to pamięć również o ergonomii, funkcji i roli jaką mają pełnić.

  Marka Fritz Hansen stara się nas zachęcić nie tylko do poznania jej historii, ale zwłaszcza mebli na których produkcji się najzwyczajniej w świecie zna, zresztą jej poszczególne projekty są dowodem na to, iż rzeczywiście warto zapoznać się z jej ofertą.

  SZUKASZ MEBLI FRITZ HANSEN? NAPISZ DO NAS, PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

  FRITZ HANSEN

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x