Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 369 369 zł

Producent
 1. Nowy Styl  
Przeznaczenie
 1. Do pokoju dziecka
 2. Do biura
Typ podstawy
 1. Na kółkach
Oparcie
 1. Tapicerowane
Stelaż
 1. Tworzywo sztuczne
Mechanizm
 1. Ergonomiczny
Dodatkowe opcje
 1. Z reg. gł. siedziska
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Nowy Styl Bravo

Nowy Styl Bravo

Krzesła obrotowe NOWY STYL BRAVO wyróżniają się niską ceną i prostą formą, model Bravo profil GTP posiada podłokietniki stałe i czarną podstawę z tworzywa sztucznego. W fotelach Bravo zastosowany został mechanizm typu CPT - pozwalający na szereg regulacji m.in. odchylenia oparcia, blokady oparcia w wybranej pozycji, regulacja wysokości oparcia za pomocą śruby, a także wysokość siedziska. Model Bravo jest niezwykle popularny ze względu na atrakcyjną cenę i profilowane oparcie w części lędźwiowej, model Bravo profil GTP z mechanizmem CPT odpowiada na podstawowe potrzeby wygodnego krzesła do krótkie pracy biurowej. Miękkie siedzisko i oparcie wykonane jest z pianki tapicerskiej grubości 40mm o gęstości 21kg/m3 (oparcie) oraz 25kg/m3 na siedzisku. Elementy maskujące - tył spód krzesła wykonane są z tworzywa sztucznego. Fotele biurowe Nowy Styl BRAVO posiadają 24 miesiące gwarancji, dostępne są w dwóch wersjach cenowych - przy zakupie paletowym powyżej 20 sztuk lub w promocji już od 2 sztuk. Krzesło posiada atest badań wytrzymałościowych Remodex, waga krzesła wynosi 11,5 kg a dopuszczalne obciążenie to 110kg.

 

Cechy krzesła NOWY STYL BRAVO

 • Popularne krzesło obrotowe  do pracy w biurze, doskonale odnajdzie się także  w  warunach domowych.
 • Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie.
 • Ergonomicznie wyprofilowane oparcie.
 • Płynnie regulowana wysokość oparcia.
 • Możliwość odchylenia oparcia i jego blokady w wybranej pozycji.
 • Regulowana głębokość siedziska.
 • Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.
 • Stałe podłokietniki z tworzywa sztucznego.
 • Stabilna nylonowa podstawa jezdna.
 • Do samodzielnego montażu

 

Mechanizm CPT, funkcje:

 • kąt pochylenia oparcia + 6 ° (na zewnątrz / do tyłu) do − 17 ° (do wewnątrz / do przodu),
 • blokada oparcia w wybranej pozycji,
 • regulacja wysokości oparcia za pomocą śruby,
 • regulacja głębokości siedziska za pomocą śruby,
 • regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.

 

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Czym zaskoczy nas krzesło biurowe BRAVO?

BRAVO to kolejna propozycja producenta mebli jakim jest firma Nowy Styl? Oczywiście na samym początku należy dodać, iż marka Nowy Styl posiada odpowiednią renomę w branży meblarskiej, już niejednokrotnie zaskoczyła nas w pozytywnym tego słowa znaczeniu, gdy chodzi o poszczególne jej propozycje i projekty, nie inaczej jest gdy chodzi o krzesła BRAVO. Najłatwiej można je określić jako atrakcyjne pod względem ceny, i funkcjonalne pod kątem zastosowania krzesła biurowe, które zapewne w wielu przypadkach znajdą swoich potencjalnych zwolenników. Miękkie, wygodne oraz tapicerowane siedzisko, które możemy swobodnie dostosować do naszych indywidualnych oczekiwań czy potrzeb, za pośrednictwem podnośnika manualnego, to jeden z powodów dla których warto uwzględnić takie krzesło biuro jakim jest BRAVO. Swobodna możliwość regulowania wysokości ewentualnego oparcia, jego odchylenia czy blokady w określony do tego sposób, to dodatkowe argumenty dla jakich zastosowanie takiego krzesła biurowego ma sens. Wykorzystanie stałych podłokietników wykonanych z tworzywa sztucznego, sprawia iż korzystanie z takiego krzesła to komfort i wygoda, w optymalny do tego sposób dostosowane do innych właściwości jakie precyzują wspomniane krzesło. Krzesło BRAVO bazuje na na lekkiej oraz nylonowej podstawie jezdnej, jaka składa się z 5 kółek, przez co przemieszczanie się takiego krzesła nabiera adekwatnego co do tego znaczenia.

Dla kogo krzesło biurowe BRAVO będzie dobrym rozwiązaniem?

Ekonomiczne, funkcjonalne oraz praktyczne czy też wygodne krzesło biurowe BRAVO, cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób, jakie szukają niedrogiego krzesła lecz o określonym do tego standardzie i możliwościach. Pewnie, iż w jego przypadku jedyną zaletą nie jest jak wspomniano niejednokrotnie atrakcyjna cena, lecz sama stylistyka z jednej strony klasycznego rozwiązania, z drugiej opartego o adekwatne do tego mechanizmy czy systemy. Dlatego w bardzo wielu przypadkach, krzesło BRAVO za którego całkowitą produkcję odpowiada firma Nowy Styl, stanie się ciekawym pomysłem na zastosowanie zgodnie z określonym do tego przeznaczeniem. Zwłaszcza, jeżeli rzeczywiście oczekujemy od krzesła nie tylko odpowiedniej ekonomii czy ergonomii, ale również innych właściwości jakie najzwyczajniej bierzemy pod uwagę. Warto zatem spojrzeć na krzesło biurowe BRAVO, z perspektywy tego jak się prezentuje i co za tym idzie, umożliwia nam jego ewentualnego wykorzystanie zgodnie z funkcją czy rolą, jaką mają one spełnić. Niech zatem krzesła BRAVO będą dla nas okazją do tego, by w niedrogi sposób znaleźć najbardziej odpowiednie krzesło biurowe, jakie zapewne w wielu miejscach idealnie się odnajdzie a nawet spełni pokładane w nim wręcz nadzieje. W końcu bądź co bądź, krzesło BRAVO powstało z myślą zagwarantowania nam możliwości, zastosowania go zgodnie z podstawowym przeznaczeniem, a tym samym dostrzeżenia w nim wszystkich argumentów czy też zalet, jakie przemawiają na jego co oczywiste korzyść.

Nowy Styl Bravo
Minimal Price: 369.00
3.4 / 1 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x