Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

MDD Yan

Wszystkich poszukujących rozwiązań funkcjonalnych, o prostym montażu i dużej mobilności z pewnością zachwyci propozycja od MDD. Biurko YAN to nowoczesny system, oparty na różnorodności konfiguracji, pozwalającej na dokonywanie zmian, gdy tylko nastanie taka potrzeba. Precyzja, z jaką zostało zaprojektowane i wykonane, sprosta najbardziej wymagającym Klientom, oczekującym nie tylko fenomenalnej estetyki, ale przede wszystkim praktyczności i wytrzymałości, pomimo dużej eksploatacji. Propozycja z kolekcji YAN sprawdza się zarówno w przypadku indywidualnego biura, jak i dużych przestrzeni typu open space. Można go bowiem dowolnie konfigurować, tworząc pojedyncze stanowiska bądź konstrukcje, przy których swoje miejsce znajdzie kilka osób.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Atutem rozwiązania jest obecność przesuwnego blatu oraz wytrzymałej, stabilnej konstrukcji. Każdy Klient może wybierać spośród kilku, zróżnicowanych stelaży, umożliwiających dopasowanie do indywidualnych preferencji. Praktyczny dodatek stanowią ponadto liczne kontenery i szafy, dające sposobność przechowywania niezbędnych przedmiotów, zapewniając jednocześnie porządek i ład. Biurko YAN jest pomysłem sprawdzającym się w praktyce. Przesuwny blat pozwala bowiem na łatwy dostęp do szyny kablowej. Co więcej, zarówno blat jak i wszystkie dostępne akcesoria umożliwiają prosty montaż bez użycia narzędzi. Takie rozwiązanie jest więc koncepcją, idealnie dopasowaną do zmiennych warunków. Kilka chwil wystarczy, aby zmienić ustawienie czy położenie poszczególnych elementów, dając lepszą organizację pracy i właściwe zagospodarowanie przestrzeni biurowej.

Kolekcji mebli biurowych YAN

Paletę możliwości wzbogaca także obecność różnorodnej kolorystyki. Metal występujący w klasycznej czerni, bieli i szarości to pełna neutralność, komponująca się z estetyką ścian czy innych mebli. Z kolei szeroki wybór płyt to możliwość ocieplenia pomieszczenia dzięki odcieniom beżu i brązów. Nietuzinkowe biurko YAN od MDD z pewnością stanowi propozycję nowoczesną, o prostej ale niezwykle eleganckiej formie, której nie powstydzą się największe przedsiębiorstwa w wielu krajach.
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x