Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  BuzziSpace

  Firma BuzziSpace specjalizuje się w produkcji innowacyjnych oraz nowoczesnych mebli, jednocześnie akustycznych rozwiązań jakie mają zastosowanie w biurach i wielu innych adekwatnych do tego miejscach. Pewnie, iż meble BuzziSpace są optymalne pod kątem ich swoistego przeznaczenia, niejednokrotnie gwarantują jasno określone właściwości i możliwości a tym samym eksploatacja produktów BuzziSpace gwarantuje wyciszenie danego miejsca. Dlatego warto poznać produkty BuzziSpace z perspektywy tego co oferują, umożliwiają i jednocześnie jaką rolę mogą pełnić. Belgijska firma BuzziSpace wpływa na poprawę warunków typowo akustycznych, co za tym idzie mówimy tutaj o funkcjonalnych oraz praktycznych rozwiązaniach których zastosowanie ma co oczywiste sens.

  buzzi space

  Co oferuje nam firma BuzziSpace?

  Wszystkie produkty BuzziSpace pokryte są specjalną powłoką pod postacią materiału, jaki de facto w całości pochłania swoisty dźwięk, umożliwia to zapewnienie nam prywatności a nawet dobrego wręcz samopoczucia.

  Ciekawie pod tym kątem prezentują się siedziska z kolekcji BuzziHub, jest to podwójne rozwiązanie posiadające akustyczne ściany, jednocześnie dzięki możliwości ich łączenia można uzyskać czteroosobową wręcz kabinę. Oczywiście BuzziHub gwarantuje wygodne i komfortowe możliwości eksploatacji w wielu adekwatnych do tego miejscach, zazwyczaj biurach oraz gabinetach, niekiedy studiach muzycznych. BuzziHub to ciekawie wykonane, stylistyka i oryginalny pomysł jakiego zastosowanie ma uzasadnione do tego podstawy, to siedzisko spełniające wszystkie oczekiwania również pod względem akustycznym.

  Warto również spojrzeć na BuziHood, co za tym idzie zapewne na pierwszy rzut oka skojarzy się nam ona z wiszącą budką telefoniczną, i trzeba przyznać że po części taką właśnie rolę pełni. Oznacza to mianowicie tyle, iż z BuzziHood korzystać będziemy wtedy gdy zamierzamy zachować prywatność podczas prowadzenia rozmowy telefonicznej, jednocześnie gwarantuje ona iż nikt nie usłyszy tego o czym mówimy. Tego typu alternatywne rozwiązania cieszą się coraz większym wykorzystaniem, co za tym idzie warto się zastanowić czy i w naszym przypadku nie są dobrym rozwiązaniem.

  Specjalna struktura paneli ściennych BuzziTile 3D, sprawia iż ich powieszenie na ścianach umożliwia nie tylko poprawę w znaczącym stopniu warunków akustycznych, lecz jednocześnie całkowite wyciszenie danego miejsca. Oczywiście BuzziTile 3D to rozwiązanie w pełni sprawdzone, praktyczne i gwarantujące jasno określony efekt, a dzięki możliwości dopasowania go do wielkości ściany, zastosowanie jego nabiera dużo większego wręcz znaczenia.

  buzzi space

  Jak zatem widać, firma BuzziSpace dba przede wszystkim o zapewnienie nam najlepszych rozwiązań w kontekście poprawy warunków akustycznych, ewentualnie całkowicie wyciszenia danego miejsca.

  SZUKASZ PRODUKTÓW BUZZI SPACE? NAPISZ DO NAS, PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x