Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Bello Giardino

Bello Giardino jest marką która oferuje na rynku meble wykonane z rattanu syntetycznego, za którymi przemawia ekskluzywne wykonanie czy też oryginalny oraz unikalny styl. Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż meble Bello Giardino to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w naszych ogrodach czy tarach oraz wielu innych adekwatnych miejscach. Oczywiście meble technorattanowe marki Bello Giardino są w pełni dostosowane do tego celu, odporne na działanie czynników atmosferycznych jak wilgoci, promieni społecznych czy innych z jakimi mogą mieć bezpośrednio styczność. Meble Bello Giardino to alternatywa gdy chodzi o wyposażenie i urządzenie ogrodów, działek a tym samym zapewnienia im wygodnego oraz komfortowego wyposażenia.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Wśród szerokiej gamy produktów jaką oferuje marka Bello Giardino znajdziemy między innymi wygodne łóżka ogrodowe UMILE, jakie są nie tylko idealne pod względem wypoczynku na świeżym powietrzu. Można powiedzieć, iż łózko ogrodowe UMILE to coś oryginalnego w pełnym tego słowa znaczeniu, miękkie i komfortowe odpoczywanie na nim z możliwością regulacji samego oparcia. Zastosowanie odpowiedniej jakości sztucznego rattanu sprawia, iż łóżka ogrodowe UMILE posłużą nam przez wiele długich lat, nie ma możliwości wycięcia się plecionki czy jej uszkodzenia, a łatwe ich czyszczenie pozwala zachować je w adekwatnym stanie. Na pewno łóżko ogrodowe UMILE trafi do niejednego ogrodu gdzie sprawdzi się w kontekście swoistego przeznaczenia a nawet będzie pełnić jasno określoną rolę.

Dla bardziej oryginalnych aranżacji ogrodów, kokon Bellisimo wydaje się nie tylko alternatywą ale również opcją innowacyjną oraz nowoczesną pod względem samego wykonania. Wspomniany kokon Bellisimo pełni funkcję siedziska, tym samym ciekawie zaprezentuje się wszędzie tam gdzie najzwyczajniej w świecie zdecydujemy się na jego zastosowanie. Luksusowy i wygodny kokon Bellisimo to finezyjna stylistyka wykonania, a tym samym coś oryginalnego w aspekcie samego designu, lecz równie wygodnego gdy idzie o samą eksploatację tego typu mebli. Wytrzymały, solidny oraz odporny na wiele czynników zewnętrznych kokon Bellisimo powinien spotkać się z zainteresowaniem zwłaszcza u osób, jakie w kontekście i aspekcie aranżacji ogrodów patrzą przez dużo większy wręcz specyficzny gdy idzie o ich aranżację pryzmat.

Unikalne fotele Primo mogą być dopełnieniem wyposażenia niejednego przepięknego ogrodu, w jakim wyposażenie i odpowiednie meble pozwolą w swobodnym przebywaniu, wypoczynku czy adekwatnej rekreacji. Oczywiście meble Primo to nawiązanie do rattanowej stylistyki, praktycznego wykorzystania oraz wygodnego zastosowania, a więc czegoś co w przypadku samych foteli jest czymś nader ważnym. Okrągły kształt foteli Primo sprawia, iż idealnie sprawdzą się do stolików jakie również znajdziemy w ofercie firmy Bello Giardino, z którą architektura zieleni nabierze bardziej optymalnego znaczenia pod kątem jej adaptacji, wyposażenia czy urządzenia.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x