Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Sollux

Sollux to renomowany producent nowatorskich, oryginalnych i unikalnych rozwiązań w kontekście oświetlenia, a tym samym marka która cieszy się sporym uznaniem na naszym krajowym rynku. Oczywiście Sollux Lighting to marka jaka zajmuje się produkcją opraw oświetleniowych, dopasowanych oraz dostosowanych do roli którą de facto pełnią, jednocześnie gwarantujących optymalne w tym aspekcie możliwości. W ofercie marki Sollux znajdziemy kinkiety, plafony, żyrandole, lampy stojące oraz wiszące, zatem asortyment jaki odpowiada za oświetlenie w wielu adekwatnych do tego miejscach przeznaczenia. Efektywne i wydajne oprawy oświetleniowe, wykonane w unikalny oraz oryginalny sposób a nawet modne pod kątem designu, funkcjonalne a tym samym praktyczne, to oferuje właśnie marka Sollux.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

SOLLUX - Lampy i Oświetlenie

Plafon Orbis wykonany z naturalnego drewna, to nie tylko ciekawa stylistyka czy nawiązanie do ekologicznego trendu, jaki w świecie oświetleń ma coraz częstsze zastosowanie, to optymalne i praktyczne rozwiązanie jakie w wielu miejscach sprawdzi się pod względem eksploatacji. Plafon Orbis to przede wszystkim nastawienie na naturalny trend, możliwość nawiązania do danej aranżacji konkretnego miejsca przeznaczenia, czy ogólnych właściwości i możliwości jakie generuje tego typu oprawa oświetleniowa.

Prostota przemawiająca przez lampę wiszącą Edison, nie oznacza wcale iż nie posiada ona swojego unikalnego, indywidualnego a nawet wyrazistego stylu, gdyż zapewne w wielu przypadkach to właśnie lampa wisząca Edison sprawi, iż zdecydujemy się na jej zastosowanie. Przede wszystkim lampa wisząca Edison to rozwiązanie oparte o klasyczną konstrukcję, prostą co do czego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, lecz Sollux stara się nas nie tylko przekonać lecz uświadomić iż wykorzystanie takich opraw oświetleniowych ma oczywiście sens.

Zapewne także lampa ścienna RAJO przekona wiele osób do tego by zastosować ją tam, gdzie kwestia oświetlenia nie tylko odgrywa adekwatne znaczenie lecz również uwzględnia stylistykę oraz aranżację wnętrz. Oznacza to mianowicie tyle, iż lampa ścienna oprócz funkcjonalnego i praktycznego, a tym samym efektywnego zastosowania oraz wykorzystania, jednocześnie generuje wartość stylistyczną pod względem wykonania. Wykorzystanie szkła jako jednego z tworzyw i co najważniejsze zastosowanie go w kontekście lampy ściennej RAJO, sprawia iż jest ona idealnym podkreśleniem wnętrz, gdzie oświetlenie ścian a wraz z nim rozproszenie energii świetlnej jest czymś nader ważnym.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x