Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  O nas - Podstawowe informacje

  MATAGO GROUP jest dynamiczną firmą, która w zakresie działalności ma szeroki profil aranżacji i wyposażenia wnętrz Dzięki współpracy wykwalifikowanego zespołu informatycznego, a także doskonałych handlowców możemy dla Państwa realizować atrakcyjne projekty i oferować najwyższą jakość usług. Zrealizowana platforma handlowo-informacyjna  www.formyuzytkowe.pl - jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie firm, instytucji i osób prywatnych w zakresie wyposażenia domów, biur, szkół i innych obiektów publicznych.

   

  Wyposażyliśmy wiele wnętrz (kawiarnie, restauracje, stołówki, kantyny, szkoły, świetlice) W Naszym zespole pracują  także projektanci i architekci wnętrz. Projektowaliśmy i wyposażaliśmy wnętrza biurowe i socjalne . Możemy śmiało powiedzieć, że wiemy jak najlepiej wykorzystać każde wnętrze oraz jakie meble zastosować, aby uzyskać doskonały efekt wizualny i ergonomiczny. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli biurowych, siedzisk a także oświetlenia co pozwala nam uzyskać korzystne ceny hurtowe, a to przekłada się na doskonałe ceny w naszym internetowym sklepie.

   

  Jesteśmy aby pomagać, słuchamy jak Państwo pracujecie czy też jak macie zamiar pracować, co chcecie osiągać tak aby jak najbliżej i jak najszybciej zaproponować takie rozwiązanie które będzie służyć właśnie Państwu.


  Zespół  formyuzytkowe.pl

   

   

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x