Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Violle

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  PROFIM VIOLLE

  Kolekcja Violle to unikalność w najwyższym standardzie. Klasa premium, dedykowana segmentowi pracowniczemu, doceniającemu estetykę i elegancję wnętrza. Oryginalność formy przeplata się tu z innowacyjnością i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, tworząc rozwiązania dalece obiegające od utartych schematów biurowych. Przemyślana konstrukcja to ukłon w stronę wielogodzinnej pracy siedzącej, przyczyniającej się do dyskomfortu i bóli kręgosłupa.

  Atutem całego systemu jest jego zróżnicowanie, dzięki kilku wersjom kolorystycznym poszczególnych elementów. Zestawienie szlachetnej skóry z nowoczesnym aluminium czy chromem to estetyka dla oka oraz wytrzymałość, pozwalająca na użytkowanie przez długie lata. Cechą charakterystyczną kolekcji Violle jest z pewnością aluminiowa rama oparcia, przechodząca w podłokietniki, a więc koncepcja oryginalna i nietuzinkowa zarazem. Krzesło wyposażono w nowoczesny system synchroniczny, a także pełną regulację zarówno podłokietników, zagłówka czy podparcia lędźwiowego, co gwarantuje maksymalny komfort i optymalna pozycję dla całego kręgosłupa. Model konferencyjny z kolei posiada czteroramienną bazę aluminiową, zapewniającą stabilność na każdego rodzaju powierzchni. Propozycja od Profim może być wykonana z siatki lub materiału tapicerowanego, co daje jeszcze większą różnorodność wyboru.

  Model obrotowy fotela wsparto na pięcioramiennej bazie, wyposażonej w kółka z hamulcem bezpieczeństwa, o odmiennej twardości. Jak widać, każdy element produktu (niezależnie od wariantu) posiada dokładnie przemyślaną konstrukcję, mającą olbrzymi wpływ na funkcjonalność i praktyczne zastosowanie. Kolekcja Violle dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, jednak najefektowniej prezentuje się w neutralnych i stonowanych barwach. Ich połączenie gwarantuje aranżację na wysokim poziomie, stanowiącą doskonałą wizytówkę biura i jego pracowników. To rozwiązanie wyjątkowe pod każdym względem, stworzone z myślą o tych najbardziej wymagających klientach.

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x