Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

White Graph

Unikalność i oryginalność to dwie cechy, które charakteryzują kolekcję ANTRAX White Graph. Propozycja nietuzinkowa, bazuje na najwyższej jakości materiałach, wspaniale ze sobą skomponowanych w precyzyjny i profesjonalny sposób. Pomysł na tego rodzaju meble biurowe został zaprojektowany z myślą o osobach odważnych, energicznych, lubiących otaczać się niebanalnymi elementami aranżacji. Meble tego systemu odróżniają się minimalistyczną formą, bazującą na dwóch kolorach – klasycznej bieli i mocnego grafitu. Można śmiało powiedzieć, iż na rynku istnieje niewiele takich propozycji, stąd też wciąż rosnące zainteresowanie produktami, o których mowa.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

White Graph to najlepsze materiały- płyta meblowa firmy EGGER, odznaczająca się podwyższoną odpornością na ścieralność oraz zgodnością z licznymi normami jakości, stanowi gwarancję wieloletniego użytkowania. Obecność licznych elementów konstrukcji, takich jak kontenery, wygodne, szerokie biurka, nadstawki czy przegrody akustyczne, pozwala na konstruowanie zróżnicowanych stanowisk pracowniczych, zgodnie z zakresem obowiązków czy charakterem wykonywanej pracy. Stręcany stelaż jest wygodną formą, łatwą w montażu czy ewentualnym przenoszeniu z miejsca na miejsce, a lekkie konstrukcje umożliwiają dynamiczne zmiany w aranżacjach, zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Zaletą propozycji od ANTRAX jest z pewnością jej ergonomiczność, mająca korzystny wpływ na jakość i wygodę pracowników. Specjalnie zaprojektowane elementu ułatwiają organizację pracę, jak i zagospodarowanie przestrzeni biurowej w sposób funkcjonalny i użyteczny na co dzień. Pomysł tego rodzaju sprawdza się w miejscach wymagających profesjonalizmu i stylowości, utrzymanej w harmonijnym wydaniu. Cała kolekcja tworzy spójną całość, a jednak pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb, przez co nawet wykorzystanie tych samych elementów w kilku pomieszczeniach, daje sposobność na różnorodną aranżację. To wysoka klasa, dostosowana do tych najbardziej wymagających użytkowników.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x