Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Przeglądaj wg
Kategoria
 1. Tobo Hebe (1)
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Tobo

  TOBO jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, które od kilku lat prężnie rozwija się na rodzimym rynku mebli biurowych. Firma cieszy się uznaniem wielu Klientów, gdyż wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością i niebanalnością tworzonych kolekcji. Zastosowanie wyszukanych materiałów, zestawione z najnowszymi trendami i dobrym smakiem stanowi klucz do sukcesu wielu prywatnych gabinetów, holi recepcyjnych czy też otwartych przestrzeni typu open space. Uniwersalizm, połączony z ergonomią i funkcjonalnością sprawdza się niezależnie od branży, kreując wyposażenie dostępne na wszystkich szczeblach kariery. TOBO to coś więcej, niż klasyczne, nudne propozycje. Nieustanne doszkalanie załogi firmy sprawia, iż wprowadzane projekty odznaczają się modną, ponadczasową stylistyką.

  Najniższe ceny

  NAJNIŻSZA CENA

  Bezpieczne zakupy

  BEZPIECZNE ZAKUPY

  Darmowa dostawa

  DOSTAWA GRATIS

  TOBO - Meble biurowe

  Kolekcje takie jak HEBE, SNABB czy NOTER to różnorodność, elegancja i styl w najlepszym wydaniu. Ciekawe zestawienia kolorystyczne, łączenie różnych materiałów pozwalają na dowolną aranżację, nawet niewielkich pomieszczeń, tworząc doskonały, kreatywny klimat w biurze. Producent skupia się na najdrobniejszych szczegółach, zapewniając wytrzymałość, stabilność czy odporność na uszkodzenia, nawet przy intensywnym użytkowaniu. TOBO jest propozycją unikalną, działającą na rynku od wielu lat. Inwestycje w park maszynowy stwarzają coraz to nowsze okazje, pozwalając na produkty jeszcze lepsze i bardziej dopasowane do dynamicznych zmian zachodzących w rozwijających się przedsiębiorstwach. Klienci doceniają precyzję wykonania, oraz spójność poszczególnych elementów, umożliwiającą dowolne zestawianie modeli, w zależności od konkretnych wymagań.

  Fabryka mebli TOBO tworzy rozwiązania funkcjonalne, pozwalające na zachowanie maksymalnego komfortu pracowników, wygody spędzania długich godzin w pracy, czy też organizowania miejsca dedykowanego chwilom relaksu. To niezwykle istotna kwestia, wpływająca na działanie całej firmy. Wykorzystanie praktycznych koncepcji producenta, sprawdza się w każdej sytuacji.

  Tobo
  Minimal Price: 97.64
  5.0 / 342 Review(s)
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x