Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Przeznaczenie
 1. Do jadalni
 2. Do kuchni
 3. Do sali konferencyjnej
 4. Do biura
 5. Do poczekalni i recepcji
 6. Do kawiarni i restauracji
 7. Design
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
 3. Czteroosobowa lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Dostępne w wielu kolorach
Typ podstawy
 1. Obrotowy
 2. Na kółkach
 3. Na nóżkach/stopkach
Oparcie
 1. Plastik/Tworzywo
Stelaż
 1. Alu
 2. Chrom
 3. Czarny
Mechanizm
 1. Bez mechanizmu
 2. Regulacja wysokości
Dodatkowe opcje
 1. Bez podłokietników
 2. Z podłokietnikami
Podkategoria
 1. Ławki
Cena
 • 179 1579 zł

Producent
 1. Nowy Styl  
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Nowy Styl Amigo

Kolekcja krzeseł biurowych NOWY STYL AMIGO zawiera szerokie spektrum produktów, począwszy od podstawowych krzeseł plastikowych AMIGO bez podłokietników lub z podłokietnikami, krzeseł obrotowych wykonanych z tworzywa na kółkach, a w szczególności ławek. Dzięki temu model AMIGO jest bardzo popularnym rozwiązaniem do poczekalni i recepcji, gdzie zajmuje mało miejsca gwarantując wygodne miejsca do siedzenia. Rodzina AMIGO pozwala na stosowanie zarówno pojedynczych krzeseł, jak i ławek 2-osobowych, 3-osobowych, 4-osobowych lub 5-osobowych. Modele Nowy Styl Amigo charakteryzują się wysoką wytrzymałością i niską ceną, posiadają 24 miesiące gwarancji. Kolejnym atutem jest możliwość sztaplowania krzeseł aż do 8 sztuk, siedziska - kubełki wykonane są z antypoślizgowego polipropylenu, który jest łatwy w czyszczeniu - szczególnie polecane do przychodni, szpitali i gabinetów medycznych. Rama - Stelaż krzeseł i ławek wykonany jest z metalu malowanego proszkowo - w przypadku krzeseł pojedynczych do wyboru mamy ramę metalową malowaną proszkowo na kolor alu (jasnoszary) lub chromowaną (połysk), w przypadku ławek Amigo elementy metalowe mogą być czarne lub alu (jasnoszare). Wszystkie modele AMIGO posiadają atesty badań wytrzymałościowych REMODEX, w przypadku krzeseł i ławek Amigo do wyboru mamy szeroką gamę kolorystyczną siedzisk: biały, beżowy, cappucino, żółty, czerwony, niebieski, zielony, szary, grafitowy, brązowy oraz czarny. Na wyróżnienie zasługuje model AMIGO click - posiadający dodatkowe łączniki tzw Click - pozwalające na łączenie krzeseł w rzędy.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Krzesła plastikowe - Nowy Styl Amigo

AMIGO, to seria krzeseł za których projektowanie odpowiedzialna jest firma Nowy Styl, a więc marka jaka słynie z produkcji i wytwarzania mebli funkcjonalnych, biurowych, domowych czy adekwatnych pod względem ich zastosowania. Oczywiście wszystkie meble jakie stworzyła marka Nowy Styl, to w pełni praktyczne rozwiązania, dostosowane do potrzeb generowanych przez rynek, a tym samym warte wykorzystania zgodnie z najważniejszym czy też podstawowym założeniem. Co takiego posiadają krzesła AMIGO, iż w wielu sytuacjach mogą stanowić idealne rozwiązanie, w aspekcie urządzania czy wyposażania odpowiednich co do tego miejsc i wnętrz? Antypoślizgowa powierzchnia samego siedziska oraz oparcia, czy też kubełek z polipropylenu sprawiają, iż już w tym momencie należy dostrzec pewne zalety i korzyści wynikające z faktu posiadania takich krzeseł. Dodatkowo możliwość ich składowania czy łączenia, dzięki zaczepom CLICK sprawiają, iż często przy minimalnym zapotrzebowaniu w wolną przestrzeń, gwarantują one odpowiednie w tym zakresie możliwości. Chromowana stal, jako jeden z podstawowych i najważniejszych elementów wspomnianych krzeseł AMIGO, umożliwią nam ich eksploatację przez wiele długich lat, czy też możliwość zastosowania bezpośrednio na dworze. Odporność na czynniki zewnętrzne, to kolejny atut krzeseł AMIGO, zatem jak widać jest bardzo wiele powodów dla jakich mogą się one stać nader przydatne, potrzebne czy też wręcz niezbędne.

Gdy naszym najważniejszym założeniem jest znalezienie komfortowych, wygodnych, prostych czy sprawdzonych rozwiązań. Firma Nowy Styl już nieraz udowodniła, iż jej wszystkie produkty to niemal klasa sama w sobie, a nawet rozwiązanie korzystne w pełnym tego słowa znaczeniu, meble funkcjonalne czy też praktyczne. Jeżeli zatem najważniejszym dla nas założeniem, jest spojrzenie na krzesła przez pryzmat ich nie tylko niewielkiego kształtu czy formatu, ale uproszczeniu do adekwatnej postaci bez utraty walorów użytkowych czy też swobodnej eksploatacji, to krzesła AMIGO idealnie trafiają w nasze potrzeby. Ważne w ich przypadku jest również to, iż możemy je stosować w kontekście połączenia kilku z nich, w najbardziej optymalny do tego sposób, a więc stworzenia ciekawego rozwiązania nader wręcz modułowego. Warto zatem ocenić krzesła AMIGO, w zakresie ich ewentualnej eksploatacji, właściwości oraz roli którą de facto pełnią, czy też innych zalet jakie sprawiają, że krzesła z kolekcji AMIGO to opcja jak najbardziej wartościowa w pełnym tego słowa znaczeniu. Zawsze decydując się na krzesła z serii AMIGO, możemy być pewni iż optymalnie spełnią nijako oczekiwania generowane w aspekcie ich funkcji, a tym samym idealnie dostosują się do miejsca swoistego przeznaczenia. Stawiajmy na krzesła które posłużą nam w jasno określonym do tego celu, a ich zastosowanie w poczekalniach, holach czy nawet w innym do tego celu, będzie niosło za sobą bardzo wiele korzyści.

Nowy Styl Amigo
Minimal Price: 179.65
4.2 / 14 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x