Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 1637 1973 zł

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  ProfiM FORMAT

  Fotele gabinetowe muszą spełniać kilka funkcji, dzięki którym użytkowanie tego rodzaju mebli będzie komfortowe i wygodne. Tym bardziej, iż najnowsze badania potwierdzają tezę, że współcześni Polacy zdecydowanie więcej czasu spędzają w biurze, niż w domu. Jego wyposażenie, niezależnie od wielkości czy stanowić powinno przemyślaną, spójną całość, która nie tylko zachwyci wizualnie, ale przed wszystkim będzie praktyczna w codziennym użytkowaniu. Wśród wielu kolekcji marki Profim, propozycją wpasowującą się w wymagania współczesnych klientów jest system foteli gabinetowych Format. To połączenie nowoczesności z uniwersalizmem, zamkniętym w wyjątkowo oryginalnej formie.

  Pomysł firmy Profim składa się z fotela konferencyjnego i obrotowego fotela menadżerskiego. Sam kształt, inspirowany rozwiązaniami kubełkowatymi (znany niegdyś wyłącznie z kawiarni czy pubów) to sposób na uzyskanie nietypowej aranżacji, podkreślającej unikalność i stylowość. Atutem kolekcji jest z pewnością jej wielobarwność, Profim oferuje bowiem całą paletę kolorów, żywych, energetyzujących, umożliwiającą na ożywienie biura, bez zbędnych dekoracji czy krzykliwego malowania ścian. Format dzięki swojej oryginalności nie wymaga żadnych dodatkowych elementów, sama forma fotela jest owalna, płynna i dekoracyjna aż nadto.

  Produkty z tej serii odznaczają się specjalnie wyprofilowanym siedziskiem, regulacją w obrębie kręgosłupa lędźwiowego oraz mechanizmem synchro- dla zapewnienia dopasowania całości do indywidualnych wymagań czy sylwetki. Doskonałym rozwiązanie jest zastosowanie również podłokietników wkomponowanych w siedzisko i oparcie, co razem kreuje lekko zaokrąglony kształt, w którym można się „zatopić”. Warto nadmienić, iż kolekcja Format korzysta ze stabilnych, aluminiowych stelaży, wyposażonych w klasyczne stopki bądź kółka, dostosowane do każdej wykładziny czy podłogi. Wielofunkcyjność foteli w połączeniu z ich lekką formą i wytrzymałością sprawia, że kolekcja Format ma swoich wielkich zwolenników, nie tylko wśród biznesmenów, ale i właścicieli kawiarni, hoteli czy prywatnych gabinetów.

  Format
  Minimal Price: 1,336.00
  4.4 / 2 Review(s)
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x