Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Signat

SIGNAT oznacza elegancję i styl. Jedna z ciekawszych kolekcji marki ANTRAX została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach, wymagających spójnej stylistyki i perfekcyjnego wykończenia. Propozycja stworzona z dbałością o najmniejszy szczegół to jeszcze więcej roboczego miejsca, obudowanego efektowną otoczką. Dzięki swojemu uniwersalizmowi, meble z tego systemu przypadną do gustu zarówno miłośnikom tradycyjnych rozwiązań, jak i zwolennikom minimalistycznych trendów, stanowiących hit ostatnich lat.  Warto zwrócić na nią szczególną uwagę, gdyż jej poszczególne elementy zachwycają nie tylko wykonaniem, ale i swoją prostą, choć niezwykle elegancką formą.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kolekcja SIGNAT łączy w sobie profesjonalne podejście do pracy z elementami harmonii, przez co stanowi idealne połączenie dla tych najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowane elementy wykonano z wysokiej jakości płyty wiórowo melaminowanej, gwarantującej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dostępność różnorodnej kolorystyki ( w tym wenge, buku, popielu, calvadosu czy ich połączeń) pozwala na wykonanie dowolnej aranżacji, wpasowującej się w sam charakter firmy.

SIGNAT jest koncepcją praktyczną, dostosowującą się do dynamizmu przedsiębiorstwa, ilości pracowników oraz samego charakteru pracy. Modele biurek pojedynczych umożliwiają nie tylko samodzielne stanowiska, ale również tworzenie całych ciągów pracowniczych, oddzielonych specjalnie zaprojektowanymi ściankami. Dzięki takim rozwiązaniom, kolekcja sprawdza się na dużych przestrzeniach, pozwalając na kreowanie stanowisk, w zależności od potrzeb. Sam pomysł charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do tematu, zdecydowanie większa powierzchnią oraz możliwością optymalnego ustawienia sprzętu biurowego. To niezwykle ważne, bowiem wpływa na wygodę pracy, jak i łatwiejsze wykonywanie obowiązków. Właściwe zagospodarowanie najbliższej przestrzeni okazuje się banalnie proste, dzięki obecności licznych i zróżnicowanych kontenerów, w których swobodnie można przechowywać najważniejsze dokumenty, zawsze pod ręką.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x