Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Grospol Ioo

Siatkowe fotele ergonomiczne Grospol Ioo - to innowacyjny fotel, który zapewnia pełne wsparcie Twojego kręgosłupa w trakcie pracy biurowej i przy komputerze. IOO to starannie dopracowane fotele siatkowe z zagłówkiem, regulowanymi podłokietnikami i mechanizmem synchronicznym. Grospol jest liderem rynku w produkcji ergonomicznych, a co ważniejsze ekonomicznych foteli - tak samo w przypadku modelu IOO - jeśli zwrócimy uwagę na cenę i funkcjonalność fotela, uzyskamy świetny przelicznik. Co ważne, ogromnym atutem jest szybka dostawa, fotele Grospol IOO produkowane i dostarczane są w ciągu tygodnia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Fotele obrotowe Grospol IOO

Co rzeczywiście charakteryzuje oraz cechuje fotele Ioo, za których produkcję odpowiedzialna jest firma Grospol? Przede wszystkim mówimy tutaj o producencie jaka już od wielu lat, zajmuje się wytwarzaniem najbardziej odpowiednich mebli biurowych, stawiając na najbardziej nowoczesne w tym zakresie rozwiązania. Oznacza to mianowicie tyle, iż również fotele Ioo to ciekawa alternatywa i opcja, a tym samym możliwość pozyskania mebli biurowych, których najważniejszą zaletą jest tutaj ergonomia, jaka dodatkowo odgrywa ogromne znaczenie gdy idzie o ich ewentualną eksploatację. Wyposażenie ich w adekwatny do tego joystick, sprawia iż regulowanie wysokości fotela czy też głębokości siedziska jest dużo prostsze i łatwiejsze, a tym samym korzystniejsze w aspekcie ich dostosowania pod odpowiednim co do tego kątem. Ruchomy mechanizm jak i synchronizacja ruchowa, to kolejne argumenty dla których fotele Ioo to nie tylko ciekawe ale również funkcjonalne, praktyczne i wygodne rozwiązanie. Mowa tutaj także o solidnych i wytrzymałych fotelach biurowych, jakie zapewne posłużą nam przez wiele długich lat a ich pozyskanie okaże się czymś korzystnym w pełnym tego słowa znaczeniu. Warto zatem się zastanowić, czy fotele Ioo to nie coś czego poszukujemy a nawet oczekujemy od tego typu mebli biurowych.

Grospol Ioo
Minimal Price: 2489.52
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x