Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Nowy Styl Gem

Charakterystyczny kształt oparcia wyróżnia fotel biurowy NOWY STYL GEM spośród konkurencyjnych produktów. Fotele GEM produkowane są w polskiej fabryce marki Nowy Styl w Krośnie i Jaśle, wszystkie modele z rodziny GEM - posiadają atest badań wytrzymałościowych REMODEX.

Fotel biurowy GEM posiada mechanizm typu ACTIVE-1 - jest to mechanizm pozwalający na synchroniczne odchylenie siedziska i oparcia zgodnie z ruchem ciała. Niewątpliwym atutem jest funkcja bujania w fotelach wyposażonych w mechanizm Active-1, a także funkcja swobodnego powrotu oparcia, dzięki któremu po odchyleniu oparcia, a następnie szybkim wyprostowaniu - nie zostaniemy uderzeni w plecy powracającym oparciem.

- możliwość swobodnego kołysania się
- oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1
- maksymalny kąt wychylenia oparcia wynosi 19˚, przy 8˚ odchylenia siedziska
- możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach
- regulacja siły oporu oparcia
- Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika
- Up&Down - regulacja wysokości oparcia za pomocą systemu 10 zapadek
- płynna regulacja wysokości krzesła za pomocą podnośnika pneumatycznego

Wszystkie fotele biurowe NOWY STYL GEM mogą być wykonane w tapicerce dopasowanej do potrzeb klienta, dostępne są miękkie wykończenia typu Micro i Microfibra, a także wytrzymałe dedykowane do biur i częstego korzystania - Bondai, Sempre, Xtreme czy Oban. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na wybór w pełni dopasowanego produktu.

Zarówno w oparciu jak i siedzisku wykorzystana została pianka cięta, waga krzesła wynosi ok. 16,5 kg. Dostawa w naszym sklepie jest gratis, a fotel dostarczany jest do złożenia.

Czym różnią się modele GEM?

NOWY STYL GEM R26S steel04 chrome Active-1Bez zagłówkapodstawa metalowa w połyskupodłokietniki regulowane
NOWY STYL GEM R26S ts06 Active-1Bez zagłówkapodstawa z tworzywa czarnapodłokietniki regulowane
NOWY STYL GEM GTP46 ts06 Active-1Bez zagłówkapodstawa z tworzywa czarnapodłokietniki niregulowane
NOWY STYL GEM HRU R26S steel04 chrome Active-1Zagłówek tapicerowanypodstawa metalowa w połyskupodłokietniki regulowane
NOWY STYL GEM HRU R26S ts06 Active-1Zagłówek tapicerowanypodstawa z tworzywa czarnapodłokietniki regulowane
NOWY STYL GEM HRU GTP46 ts06 Active-1Zagłówek tapicerowanypodstawa z tworzywa czarnapodłokietniki nieregulowane

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Fotel obrotowy Gem, spełni wszystkie twoje oczekiwania

Już na samym początku można powiedzieć, że fotel obrotowy Gem spełni wszystkie nasze oczekiwania, tym samym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią ergonomię, komfort, wygodę czy też innowacyjne rozwiązania. Oczywiście należy tutaj wspomnieć o jeszcze jednej ważnej kwestii, fotel obrotowy Gem to dzieło tak uznanej firmy, jak marka Nowy Styl która już w wielu sytuacjach udowodniła, iż zna się na produkcji mebli typowo biurowych. Miękkie oraz wygodne i jednocześnie tapicerowane siedzisko wraz z oparciem, funkcja kołysania się, możliwość odchylenia oparcia w najbardziej optymalny sposób, jego regulacja wedle naszego uznania, to tylko niektóre zalety fotela obrotowego Gem. Dodatkowo zastosowano tutaj mechanizm Anti-Shock jaki nie dopuszcza do uderzenia oparcia w nasze plecy czy też Up&Down czyli pozwalający na płynną regulację wysokości oparcia za pośrednictwem dostępnych zapadek. Zastosowane podłokietniki sprawiają, iż korzystanie z takiego fotela jest komfortowe i wygodne, a więc coś co w przypadku mebli biurowych nigdy nie powinno co zrozumiałe schodzić na dalszy plan. Jak zatem widać, fotel obrotowy Gem to ciekawe rozwiązanie pod względem innowacyjnych rozwiązań, technologii i mechanizmów które zostały w nim zastosowane oraz samej stylistyki pod względem ewentualnego jego wykonania.

Dlaczego warto rozważyć zakup fotela obrotowego Gem?

Z jakiego powodu warto rozważyć zakup fotela obrotowego Gem? Powodów jest bardzo wiele, powyższa specyfika powinna przy tym uświadomić nam, iż jest to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie w aspekcie mebli typowo biurowych. Duże znaczenie w przypadku takiego fotela, odgrywa co zrozumiałe ergonomia, zresztą niemal jak zawsze gdy chodzi o meble biurowe firmy Nowy Styl. Pewnie, iż w wielu sytuacjach sprawdzi się on w kontekście jego normalnej oraz podstawowej eksploatacji, nawet dłuższe w nim siedzenie nie powinno wiązać się z odczuciem jakiegokolwiek dyskomfortu. W końcu mówimy o fotelu jaki nijako został stworzony do tego celu, tym samym rzeczywiście idealnie trafia w nasze indywidualne oczekiwania czy też potrzeby, można powiedzieć więcej to fotel obrotowy i biurowy, jaki doskonale sprawdzi się wszędzie tam gdzie się najzwyczajniej pojawi. Ergonomia i ekonomia, to kolejne zagadnienia o których w przypadku fotela Gem należy wspomnieć, dodatkowo nawiązać w aspekcie tego co taki fotel nam umożliwia. Sprawdzi się on nie tylko w naszych biurach, ale również domach, ze względu na atrakcyjną cenę wydaje się nader atrakcyjnym rozwiązaniem, oraz opcją którą de facto warto rozważyć. Dlatego warto się zastanowić dosyć mocno, czy fotel Gem nie jest jedną z ciekawszych propozycji na rynku, zwłaszcza w tym przedziale cenowym oraz co najważniejsze przeanalizować wszystkie jego zalety i powody, dla których zastosowanie jego niesie za sobą bardzo wiele korzyści. Na pewno w wielu sytuacjach znajdzie on swoich zwolenników, jacy dostrzegą w nim wszystko co wpływa na jego wartość typowo użytkową, którą bez jakichkolwiek wątpliwości on posiada.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x