Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  Muuto

  Fińska firma Muuto, zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem najbardziej unikalnych, oryginalnych i funkcjonalnych mebli a także systemów oświetleniowych. Oczywiście najważniejszy nacisk firma Muuto kładzie na praktyczne zastosowanie mebli zgodnie z ich swoistym i najważniejszym przeznaczeniem. Można zatem powiedzieć, że misją firmy Muuto jest zagwarantowanie nam najbardziej optymalnych rozwiązań, ergonomii i stylistyki pod postacią mebli, efektywnych oraz wydajnych opcji w kontekście samego oświetlenia. Dodatkowo Muuto dużą uwagę przykłada do warunków jakie wraz z wyposażeniem czy wspomnianym wyposażeniem najzwyczajniej w świecie możemy uzyskać.

  MUUTO

  Co oferuje nam marka Muuto?

  Jak wspomniano powyżej fińska firma Muuto oferuje nam nie tylko funkcjonalne, ergonomiczne oraz stylowe meble, ale również najbardziej innowacyjne i finezyjne oświetlenie w aspekcie jego zastosowania. Przykładem tego może być lampa Control Table, która poprzez prostotę oraz minimalizm na pewno niejednokrotnie zachęci nas do swoistej eksploatacji i zastosowania w miejscu gdzie idealnie się sprawdzi. Wspomniana lampa Control Table za której stworzenie odpowiada firma Muuto, to nijako nawiązanie do filozofii tej jakże renomowanej firmy, a tym samym trendu jaki zdecydowała się ona najzwyczajniej w świecie obrać. Control Table to typowa lampa stołowa, jednak posiadająca w sobie coś, co sprawia iż jej zastosowanie przypadnie nam niejednokrotnie do gustu.

  Kolekcja stołków Fiber Stool to dzieło najbardziej rozpoznawalnych aktualnie projektantów, którzy co oczywiste dla firmy Muuto nawiązali właśnie bezpośrednio do minimalizmu, gwarantując nam jednak funkcjonalne i praktyczne meble, jakich zastosowanie ma uzasadniony sens. Przede wszystkim stołki z serii Fiber Stool zostały stworzone z myślą o wnętrzach i miejscach gdzie najzwyczajniej w świecie kwestia aranżacji oraz wyposażenia zakłada uwzględnienie minimalnej powierzchni do tego celu.

  MUUTO

  Komoda Enfold Sideboard to kolejny pomysł firmy Muuto, co za tym idzie ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie, połączenie drewna oraz stali a tym samym atrakcyjna stylistyka która zapewne sprawdzi się w wielu odpowiednich do tego miejscach. Oczywiście wspomniana komoda Enfold Sideboard to w pełni praktyczny projekt, który de facto umożliwi nam swobodne i komfortowe korzystanie z możliwości jakie oferuje. Można zatem powiedzieć, że komoda Enfold Sideboard to coś na co warto spojrzeć z perspektywy ewentualnego zastosowania w kontekście wyposażenia wielu miejsc.

  Firma Muuto jest znana nie tylko na skandynawskim rynku, lecz coraz częściej międzynarodowym, co za tym idzie również w naszym kraju zaczyna zyskiwać na zainteresowaniu, warto więc zapoznać się z tym co ma do zaoferowania.

  SZUKASZ MEBLI MUUTO? NAPISZ DO NAS, PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

  MUUTO

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x