Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Grospol Ergohuman

Jaki fotel ergonomiczny? Z takim pytaniem spotykamy się w naszym salonie dość często, oczywiście odpowiedź jest zawarta w pytaniu - Grospol ERGOHUMAN - to model, który polecamy świadomym użytkownikom dbającym o swoje zdrowie. Fotel Grospol jest niezwykle obszerny i całkowicie regulowany, o czym świadczy kartka A4 zawierająca... instrukcję obsługi. Ergohuman, to fotel niezwykły - mechanizm synchroniczny, regulacja wysokości oparcia, zagłówka, wysuw siedziska, a także regulowane podłokietniki w 4 płaszczyznach - a całość uzupełniona siatką, tkaniną lub skóra. W naszym salonie największą popularnością cieszy się model siatkowy, lekki w formie ale przez to przewiewny, a naprężona siatka idealnie opiera się naszym plecom i dopasowuje do ich kształtu. Warto również zwrócić uwagę, że fotel ergonomiczny - Grospol Ergohuman posiada podparcie lędźwiowe dopasowujące się do Twoich pleców, co jest niezwykle przyjemnym dodatkiem.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Co cechuje fotele Ergohuman, których producentem jest firma Grospol? Oczywiście pierwsze o czym należy w tej sytuacji wspomnieć, to o szeregu innowacyjnych oraz adekwatnych rozwiązań w aspekcie ergonomii, która w tym przypadku odgrywa bardzo duże znaczenie. Fotele Ergohuman, to alternatywa dla tych wszystkich osób, jakie szukają doskonałego rozwiązania w aspekcie mebli biurowych, tym samym oczekują od fotela wygody i komfortu w pełnym tego słowa znaczeniu. Dzięki możliwości regulacji siedziska, nakładki oparcia oraz ich synchronizacji w najbardziej optymalny dla nas sposób, korzystanie z takiego fotela będzie jeszcze bardziej korzystniejsze w kontekście jego eksploatacji. Fotele Ergohuman to innowacyjne projekty dopasowane pod względem możliwości ich zastosowania przez wiele długich godzin, bez odczuwania dyskomfortu, bólu karku lub pleców a więc jak najbardziej ergonomiczne, bezpieczne oraz zdrowe. Dynamiczna podpora części lędźwiowej kręgosłupa oraz synchronicznym mechanizm ruchowy czy też możliwość regulacji głębokości siedziska, to kolejne powody dla których tego typu fotele są najzwyczajniej warte wykorzystania. Dlatego jeżeli rzeczywiście interesują nas wyłącznie fotele biurowe w pełni komfortowe, wygodne, funkcjonalne oraz adekwatne pod względem właściwości które generują, to Ergohuman jest nie tylko opcją lecz rozwiązaniem jakie w tej oraz wielu innych sytuacjach znajdzie zapewne zastosowanie.

Grospol Ergohuman
Minimal Price: 2704.52
5.0 / 1 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x