Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 972 2504 zł

Producent
 1. Kleiber  
Przeznaczenie
 1. Do biura
 2. Do poczekalni i recepcji
 3. Do kawiarni i restauracji
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Pufy
 2. Siedziska
 3. Inne
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Kleiber Modus

Kolekcja wyjątkowa, bazująca na harmonijnej, niemalże geometrycznej formie oraz prostocie, zamkniętej w stylowej elegancji. Kleiber Modus słynie z rozwiązań oryginalnych, wyróżniających się niezwykłą estetyką oraz funkcjonalnością. Siedziska Modus należy do koncepcji modułowych, dedykowanych głównie otwartym przestrzeniom typu open-space, jak i wygodnym recepcjom, hotelowym korytarzom czy też nowoczesnym biurowcom. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów tapicerowanych , w połączeniu z doskonałym wykonaniem tworzy produkty obecne w największych centrach biznesowych kraju. To nietuzinkowa dedykacja klientom wymagającym, o wyrafinowanym guście i wielu, zróżnicowanych potrzebach.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Kolekcja Modus składa się z elementów prostych i narożnych, co ułatwia zestawianie ich w wydzieloną strefę relaksu. Modułowość pozwala na zachowanie maksymalnej swobody przy aranżacji, kluczowej dla dobrze zorganizowanej pracy. Zastosowanie ścianek i wysokich oparć, wykonanych z materiałów pochłaniających dźwięki daje komfort rozmowy, dlatego też meble tego rodzaju spotkać można w przytulnych, ale mocno nowoczesnych kawiarniach. Propozycja marki Kleiber zachwyca prostotą, która udekorowana zostaje wyłącznie zestawieniem barw- to z kolei wpływa na samopoczucie osób mających styczność z tym systemem, jak i tworzenie atmosfery panującej w całym wnętrzu. Kleiber Modus to zaokrąglone brzegi, dodające opływowości kolekcji, osadzonej w surowym, prostym klimacie. System ten mimo wszystko sprawia wrażenie ciepłego, dzięki obecności specjalnie wyselekcjonowanych materiałów o przyjemnej w dotyku fakturze i efektownym wyglądzie. Co więcej, producent oferuje barwy zróżnicowane, które jednak budują atmosferę pozytywnej energii, sprzyjającej koncentracji i skupieniu. Pomysł, dzięki uniwersalizmowi wpasowuje się w odmienne gusta, kreując przestrzeń prawdziwie wygodną w codziennym zastosowaniu. Popularność wspomnianych mebli nieustannie rośnie, pozwalając na personalizowanie ich w swobodny i w pełni dowolny sposób. Wysoka jakość, idąca w parze z estetyką i funkcjonalnością – musi się sprawdzać.

Kleiber Modus
Minimal Price: 807.96
4.9 / 3 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x