Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

Gwarancja i zwroty

Reklamacje i Gwarancje

Podstwą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie faktury vat lub paragonu. wszelkie reklamacje należy składać na adres biuro@formyuzytkowe.pl. Nasz pracownik  skontaktuje  się z Państwem w ciągu 48 godzin od momentu zarejestrowania zgłoszenia.
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.Wyjątek stanowią produkty z zakładki outlet. Mogą nosić ślady użytkownia, być II gatunku. Informacja i zasady gwarancji znajdują się przy produkcie. Warunki gwarancji określaja producenci. Gwarancja na produkty to  minimum 24 miesiące. Producent udziela  gwarancje na okres 24,25 36,48 i 60 miesięcy.
Sklep www.formyuzytkowe.pl od momentu wpłynięcia reklamacji ustosunkuje się do niej w terminie 14 dni roboczych. W przypadku gdy weryfikacja wymaga opini biegłego lub przedstawiciela producenta termin ten może się wydłużyć do czasu uzyskania takiej opini przez sklep.
Gdy realizacja reklamacji wiąże się z wysłaniem nowego towaru do klienta to koszt wysyłki ponosi sklep www.formyuzytkowe.pl
Odpowiedzialność z tytułu gwarancji nie obejmuje naturalnego zużycia towaru oraz uszkodzeń powstałych w wyniku ich użytkowania.

Przy odbiorze przesyłki należy zawsze dokładnie sprawdzić ogólny stan z zewnatrz oraz wewnątrz. Po podpisaniu u kuriera odbioru przesyłki należy w jego obecności sprawdzić zawartość paczki. Kurier ma obowiązek zaczekać. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać z kurierem protokół szkody oraz w miarę możliwości zrobic zdjęcie i przesłać jego skan na nasz adres biuro@formyuzytkowe.pl
W przypadku uszkodzenia sklep wymieni towar uszkodzony na wolny od wad.

Zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” (Dz.U.2000 Nr 22, poz.271 z późniejszymi zmianami), Zamawiający (Konsument) może zrezygnować z z towaru zakupionego w sklepie internetowym www.formyuzytkowe.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku zamówienia indywidualnego (o właściwościach produktu określonych przez Kupującego). Do produktów wykonywanych na zamówienie klienta należy asortymant producentów: Nowy Styl, Stylistica, Dom Art Styl, ProfiM, Bejot, Marbet Style, LKleiber. Nazwa producenta znajduje się przy każdym prezentowanym produkcie.

Prawo to nie przysługuje również podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.

W przypadku podjęcia decyzji o zwrocie, Zamawiający powinien odesłać towar w stanie nie zmienionym w terminie 14 dni od jego otrzymania.
W przypadku gdy sklep formyuzytkowe.pl poniósł koszt dostawy, kwota stanowiąca wartość całego zamówienia zostanie pomniejszona o ten koszt dostawy.
Po spełnieniu w/w warunków, zwrot pieniędzy nastąpi po otrzymaniu przesyłki przez sklep formyuzytkowe.pl na konto podane przez klienta.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x