Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  NOTI - Nowoczesne i funkcjonalne

  Polski producent mebli Noti to nie tylko innowacyjne rozwiązania, zastosowania w kontekście wielu ciekawych i atrakcyjnych projektów, lecz uwzględnienie stylistyki ich wykonania a także adekwatnego przeznaczenia. Noti projektu oraz produkuje meble z pomysłem, cały czas stara się rozwijać w tym kierunku oraz co najważniejsze nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż mówimy o meblach za którymi przemawiać ma design oraz praktyczne czy funkcjonalne zastosowanie. Pewnie, że Noti dba o walory użytkowe, a więc o to aby meble ich autorstwa były komfortowe oraz wygodne, dodatkowo w wielu sytuacjach doskonale nadają się jako wyposażenie naszych mieszkań, domów czy innych optymalnych pod względem wykorzystania takich mebli miejsc.

  Zwłaszcza sofy oraz fotele, są w przypadku marki Noti czymś o o czym najzwyczajniej w świecie należy wspomnieć, jednocześnie nawiązać do tego z jaką precyzją oraz dokładnością zostały wykonane.

  Przyglądając się sofom oraz fotelom nie trudno dostrzec kolekcję Bloc, jaka została ukierunkowana w stronę nader masywnych i jednocześnie miękkich mebli typowo wypoczynkowych. Nowoczesne pod względem wykonania sofy a tym samym swobodny dostęp do wielu modułowych w tej sytuacji rozwiązań, sprawia iż kolekcja Bloc to nie tylko alternatywa lecz sofy i fotele z prawdziwego zdarzenia. Wygodne, komfortowe oraz przyjemne w korzystaniu sofy Bloc to coś na co warto spojrzeć z dużo większej oraz szerszej perspektywy, zwłaszcza przez nader atrakcyjny pryzmat tego jak się prezentują.

  Alter to kolejna kolekcja sof i foteli, wśród których znajdziemy nie tylko minimalistycznego rozwiązania, ale wygodne gdy chodzi o meble wypoczynkowe w pełnym tego słowa znaczeniu. Dodatkowo stylistyka tych mebli nawiązuje do ciekawego designu, który sprawia iż są one charakterystyczne w kontekście konkretnych elementów, jakie pozwalają na sofy i fotele z kolekcji Alter spojrzeć jako funkcjonalne i praktyczne. Idealnie nadadzą się zwłaszcza do wielu biur, recepcji czy jednocześnie salonów o przeznaczeniu sprzedażowym, zatem ich niewielkie gabaryty idą w jednej parze z ewentualnym ich praktycznym zastosowaniem.

  Sofa Bibik to niespotykane na szeroką skalę wzornictwo, wygodne i komfortowe rozwiązania oraz co najważniejsze wiele walorów użytkowych. W sofach Bibik marka Noti wykorzystała najlepsze materiały i tworzywa, projekt oparty jest o optymalnie dopasowane podłokietniki a tym samym dostosowane oparcie i siedzisko do roli jaką sofa Bobik ma pełnić. Jeżeli szukamy sofy nadającej się do spania, to model Bobik podobnie zresztą jak wiele innych pochodzących od producenta a więc firmy Noti jest warta oceny, zastosowania oraz co najważniejsze wykorzystania zgodnie z konkretnym przeznaczeniem.

  SZUKASZ MEBLI NOTI? NAPISZ DO NAS, POMOŻEMY I PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  NOTI

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x