Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

Nowy Styl ISO

Klasyczny, bardzo dobrze rozpoznawalny wygląd to właśnie krzesło Nowy Styl ISO. Z pewnością najbardziej popularne krzesło biurowe, które znajdziemy w firmach, szkołach, hotelach i domach. Krzesło ISO to znakomity przykład tego, jak firmie Nowy Styl udało połączyć się solidność wykonania, z ładnym wyglądem i najwyższym komfortem użytkowania. To co wyróżnia krzesła ISO Nowy Styl od innych, to przede wszystkim bardzo solidna konstrukcja, a także stosowanie mocnych i odpornych na ścieranie tkanin obiciowych. Dzięki nim, nawet mocno i często eksploatowane krzesła, zachowują swój pierwotny, ładny wygląd, nie wymagając częstej wymiany.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Omawiając krzesła ISO, nie można nie wspomnieć o ich ważnej zalecie, jaką jest sztaplowanie. Sztaplowanie, czyli układanie krzeseł jedno na drugim, tak aby zajmowały minimalną ilość miejsca, kiedy są przechowywane. Krzesła ISO Nowy Styl wyróżniają się optymalną wagą, dzięki której mogą być sprawnie przenoszone z miejsca na miejsce, również przez kobiety. Szerokie siedzisko i równie wygodne oparcie dbają o najwyższy komfort, nawet w czasie wielogodzinnego siedzenia.

 

Do jakich miejsc nadają się krzesła ISO Nowy Styl? Przede wszystkim tam, gdzie jednorazowo chcemy zapewnić dużą liczbę miejsc siedzących o odpowiednio wysokim komforcie. Krzesła ISO to znakomity wybór dla wszystkich sal konferencyjnych, auli i miejsc, w jakich gromadzą się większe ilości osób. W ofercie naszego sklepu można odnaleźć krzesła ISO, sprzedawane w bardzo dużym wyborze kolorów i wzorów tkanin obiciowych. Realizujemy zarówno zamówienia detaliczne, jak i te hurtowe, na większe ilości krzeseł. Dodatkowo, naszym atutem jest możliwość negocjowania cen, pozwalająca jeszcze bardziej obniżyć koszty zakupu. W przypadku, gdyby Państwo życzyli sobie pomocy w dostawie krzeseł pod wskazany adres, zapewniamy szybkie i niezawodne wysyłki kurierem, a przy dużych zamówieniach, krzesła ISO Nowy Styl dostarczamy własnym transportem. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby, dopasowujemy się do życzeń naszych klientów, w miarę posiadanych możliwości. Chcą Państwo wiedzieć więcej? Koniecznie skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo.

Nowy Styl ISO
Minimal Price: 131.86
3.7 / 19 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x