Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 2064 5730 zł

Producent
 1. Profim  
Przeznaczenie
 1. Do sali konferencyjnej
 2. Do biura
 3. Do poczekalni i recepcji
 4. Design
Typ podstawy
 1. Obrotowy
 2. Na kółkach
 3. Na nóżkach/stopkach
 4. Na płozach
Oparcie
 1. Tapicerowane
Stelaż
 1. Alu
 2. Chrom
 3. Czarny
 4. Kolor
Mechanizm
 1. Bez mechanizmu
 2. Regulacja wysokości
 3. Synchroniczny
 4. Ergonomiczny
Dodatkowe opcje
 1. Z zagłówkiem
 2. Z reg. gł. siedziska
 3. Z podparciem lędźwiowym
 4. Z podłokietnikami
 5. Regulowane podłokietniki
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

One

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

PROFIM ONE

Jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa, elegancka i praktyczna zarazem. Kolekcja One od Profim zachwyca najbardziej sceptyczne osoby, utwierdzając je w przekonaniu, że fotele biurowe mogą stanowić połączenie wysokiej estetyki z niezwykłą funkcjonalnością. W skład propozycji wchodzi fotel obrotowy wyposażony w zagłówek bądź nie, fotel konferencyjny na klasycznych nogach oraz fotel konferencyjny na sztaplowanej bądź niesztaplowanej płozie. Taka różnorodność daje wiele możliwości, i to nie tylko aranżacyjnych. Pozwala bowiem na dopasowanie modelu do dynamiki pracy, czy też potrzeb użytkownika. Jest rozwiązaniem funkcjonalnym, które sprawdzi się w domowym wnętrzu, nowoczesnym biurze czy recepcji. Zyskuje na popularności dzięki swojemu uniwersalizmowi oraz perfekcyjnie zaprojektowanej i wykonanej formie.

Kolekcja One zaprojektowana została przez designera Wolfganga Deisiga, który skupił się na zastosowaniu mechanizmów, poprawiających funkcjonalność rozwiązania menadżerskiego. Mowa tu przede wszystkim o mechanizmie Synchro, regulowanym oparciu, podłokietnikach oraz zagłówku. Pełna kontrola swojego fotela, umożliwia dopasowanie do potrzeb, sylwetki użytkownika a także znalezienie optymalnej pozycji dla jego kręgosłupa. Wewnętrza konstrukcja samego fotela jest elementem elastycznym, zapewniającym zwiększony komfort podczas wielogodzinnego siedzenia. Możliwość odchylenia fotela, nawet o czterdzieści pięć stopni jest sposobem na zaczerpnięcie odrobiny relaksu w czasie krótkich przerw. Model konferencyjny dostępny jest w kilku rodzajach stelaży, co pozwala na dopasowanie do aranżacji całego pomieszczenia, oraz sprawia, iż produkt staje się bardziej lub mniej formalny.

Innowacyjną zaletą całej kolekcji Ona jest dostępność kolorystyczna, która tworzy jeden fotel w dwóch, odmiennych (bądź takich samych na życzenie Klienta) barwach. To opcja wzmacniająca estetykę oraz umożliwiająca wprowadzenie pozytywnej energii do biura czy recepcji. Pomysł z pewnością zainteresuje osoby praktyczne, szukające rozwiązań oryginalnych i niestandardowych.

One
Minimal Price: 2064.74
4.3 / 5 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x