Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Przeglądaj wg
Kategoria
 1. Unique WAU (0)
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Unique

  Krzesła biurowe marki Unique charakteryzują się wytrzymałością i niezawodnością, nowoczesne projekty i wytrzymałe komponenty zapewniają użytkownikowi komfort pracy przed komputerem. Fotele obrotowe Unique to starannie dopracowane krzesła komputerowe i biurowe, w ofercie marki znajdują się również ciekawe rozwiązania z użyciem elastycznych tworzyw tzw. Elastomer. Flagowym produktem Unique jest model WAU - najbardziej dopracowany i zaawansowany technicznie model, zapewniający pewne wsparcie sylwetki siedzącego podczas pracy. Warto zwrócić uwagę, że Unique produkuje swoje krzesła w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu już do 2 dni mogą być dostarczone. Warto pamiętać, że już powyżej 2 sztuk jesteśmy w stanie przygotować indywidualną wycenę!

  W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

  Najniższe ceny

  NAJNIŻSZA CENA

  Bezpieczne zakupy

  BEZPIECZNE ZAKUPY

  Darmowa dostawa

  DOSTAWA GRATIS

  Krzesła i Fotele biurowe - Unique

  Firma Unique specjalizuje się w wytwarzaniu oraz produkcji foteli i krzeseł biurowych, charakterystyczne jest dla niej połączenie indywidualnego, nowoczesnego i innowacyjnego designu z praktycznym zastosowaniem, zwłaszcza krzeseł oraz foteli biurowych. Jak najbardziej wszystkie projekty krzeseł oraz foteli biurowych, czy też innych mebli sprawiają, iż firma Unique zyskuje na zainteresowaniu a nawet cieszy się coraz większym uznaniem na rynku. Oczywiście stawia na funkcjonalne, praktyczne i ergonomiczne rozwiązania, które sprawiają iż ich fotele oraz krzesła biurowe idealnie sprawdzają się w kontekście swoistego przeznaczenia. Korzystanie z nich to nic innego jak czysty komfort, ergonomia pracy, wygoda w pełnym tego słowa znaczeniu oraz co najważniejsze także możliwość optymalnego dostosowania oparcia czy siedziska do własnych w tym zakresie potrzeb. Dlatego niech nie dziwi fakt, iż zachęca się do uwzględnienia foteli i krzeseł obrotowych Unique, zwłaszcza jeżeli ktoś rzeczywiście poszukuje najbardziej odpowiednich niemal pod każdym względem. Tutaj właśnie takie otrzymujemy, a co za tym idzie mamy pewność iż doskonale sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie się najzwyczajniej pojawią. Niech zatem wybór foteli i krzeseł biurowych nie będzie już dla nas nigdy żadnym problemem, a dzięki firmie Unique rzeczywiście znajdziemy najbardziej adekwatne pod względem ich zastosowania oraz przeznaczenia.

  Unique
  Minimal Price: 129.27
  4.0 / 28 Review(s)
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x