Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Przeglądaj wg
Kategoria
 1. Unique Ares (5)
 2. Unique Blossom (5)
 3. Unique City (3)
 4. Unique Line (13)
 5. Unique Kontenery biurowe (12)
 6. Unique Muze (8)
 7. Unique Sail (2)
 8. Unique Setina (3)
 9. Unique Texas (2)
 10. Unique WAU (10)
 11. Unique Wye (0)
 12. Unique Z-Line (2)
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Unique

Krzesła biurowe marki Unique charakteryzują się wytrzymałością i niezawodnością, nowoczesne projekty i wytrzymałe komponenty zapewniają użytkownikowi komfort pracy przed komputerem. Fotele obrotowe Unique to starannie dopracowane krzesła komputerowe i biurowe, w ofercie marki znajdują się również ciekawe rozwiązania z użyciem elastycznych tworzyw tzw. Elastomer. Flagowym produktem Unique jest model WAU - najbardziej dopracowany i zaawansowany technicznie model, zapewniający pewne wsparcie sylwetki siedzącego podczas pracy. Warto zwrócić uwagę, że Unique produkuje swoje krzesła w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu już do 2 dni mogą być dostarczone. Warto pamiętać, że już powyżej 2 sztuk jesteśmy w stanie przygotować indywidualną wycenę!

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Krzesła i Fotele biurowe - Unique

Firma Unique specjalizuje się w wytwarzaniu oraz produkcji foteli i krzeseł biurowych, charakterystyczne jest dla niej połączenie indywidualnego, nowoczesnego i innowacyjnego designu z praktycznym zastosowaniem, zwłaszcza krzeseł oraz foteli biurowych. Jak najbardziej wszystkie projekty krzeseł oraz foteli biurowych, czy też innych mebli sprawiają, iż firma Unique zyskuje na zainteresowaniu a nawet cieszy się coraz większym uznaniem na rynku. Oczywiście stawia na funkcjonalne, praktyczne i ergonomiczne rozwiązania, które sprawiają iż ich fotele oraz krzesła biurowe idealnie sprawdzają się w kontekście swoistego przeznaczenia. Korzystanie z nich to nic innego jak czysty komfort, ergonomia pracy, wygoda w pełnym tego słowa znaczeniu oraz co najważniejsze także możliwość optymalnego dostosowania oparcia czy siedziska do własnych w tym zakresie potrzeb. Dlatego niech nie dziwi fakt, iż zachęca się do uwzględnienia foteli i krzeseł obrotowych Unique, zwłaszcza jeżeli ktoś rzeczywiście poszukuje najbardziej odpowiednich niemal pod każdym względem. Tutaj właśnie takie otrzymujemy, a co za tym idzie mamy pewność iż doskonale sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie się najzwyczajniej pojawią. Niech zatem wybór foteli i krzeseł biurowych nie będzie już dla nas nigdy żadnym problemem, a dzięki firmie Unique rzeczywiście znajdziemy najbardziej adekwatne pod względem ich zastosowania oraz przeznaczenia.

Unique
Minimal Price: 219.00
4.2 / 32 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x