Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

AQForm

AQForm jest nową nazwą znanego lidera w branży oświetleniowej – marki AquaForm. Firma, działająca nie tylko na polskim, ale również sąsiednich rynkach należy do znanej w całym świecie grupy kapitałowej Delta Light. Producent skupia się na tworzeniu oświetlenia architektonicznego, opartego na technologii LED. Znajomość najnowszych trendów, połączona z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, umożliwia projektowanie rozwiązań nowoczesnych, funkcjonalnych o wysokiej estetyce i perfekcyjnym wykonaniu. Propozycje od AQForm pochodzą od niezwykle kreatywnych i otwartych na innowacje projektantów, przez co marka charakteryzuje się kompozycjami unikalnymi, dostosowanymi do współczesnych wymogów klientów. Zestawienie własnego, tradycyjnego wzornictwa z inspiracjami będącymi „na topie” owocuje wieloma propozycjami, obok których nie można przejść obojętnie.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Oprawy oświetleniowe AQForm tworzone są z zachowaniem najwyższych standardów, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Ich jakość pozwala na wieloletnie użytkowanie, jak również dowolną aranżację, wpływającą na przestrzenność czy atmosferę danego pomieszczenia. Wszystkie produkty wychodzące od tego producenta, wyróżniają się nutą nowoczesności, zestawieniem różnorodnych materiałów czy odważną, choć elegancką kolorystyką, stanowiącą doskonałe podkreślenie wszystkich wnętrz. Oprawy zwieszane, kinkiety oraz plafony umożliwiają dopasowanie do indywidualnych potrzeb, właściwe oświetlenie w trakcie pracy, czy wypoczynku w domowym zaciszu. Zastosowanie prostych form o nieco minimalistycznym charakterze wpływa na estetykę, zwiększając atrakcyjność designu.

Oświetlenie AQForm jest wyjątkowe pod każdym względem, co uwidacznia się poprzez liczne nagrody, zdobywane przez przedsiębiorstwo. Klienci doceniają precyzję, dbałość o najmniejszy szczegół, oszczędność w formie a jednocześnie harmonię bijącą z każdego produktu. Taka różnorodność komponuje się z wieloma stylami wyposażenia wnętrz, co tylko potwierdza genialność kolekcji. Pomysły wspomnianej marki z pewnością zachwycą niejedną wybredną osobę, pozwalając na dokonanie aranżacji, dopasowanej do oczekiwań, charakteru firmy czy też osobowości jej właściciela. Warto zwrócić szczególną uwagę na artykuły AQForm, gdyż są one dopracowane, przemyślane i oryginalne, a ponadto zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x