Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 594 2626 zł

Producent
 1. Kleiber  
Przeznaczenie
 1. Do biura
 2. Do poczekalni i recepcji
 3. Do kawiarni i restauracji
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
 3. Czteroosobowa lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Pufy
 2. Siedziska
 3. Inne
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Kleiber Liner

Kleiber jest międzynarodową marką, projektującą rozwiązania przeznaczone do biur, recepcji, czy miejsc użyteczności publicznej. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło skoncentrowanie się na aktualnych potrzebach, głównie wielkich przedsiębiorstw, gdzie ilość pracowników, podobnie jak miejsca, jest ogromna. Uniwersalizm każdej kolekcji umożliwia więc aranżację dostępnej przestrzeni zgodnie z ergonomią, funkcjonalnością i najnowszymi trendami. Nie oznacza to jednak, iż prywatne firmy, czy gabinety nie mogą skorzystać z produktów producenta. Wręcz przeciwnie, rozwiązania oferowane przez Kleiber doskonale sprawdzają się również w niewielkich pomieszczeniach. Doskonałym przykładem jest kolekcja Kleiber Liner - w pełni skalowanych siedzisk z wysokim oparciem, idealnie nadaje się do recepcji, holu, poczekalni czy też restauracyjnej lub klubowej loży.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Meble i siedziska modułowe Kleiber Liner

Praca biurowa wymaga koncentracji i kreatywności, a niekiedy również pewnej dozy prywatności i spokoju. Tu doskonale sprawdzi się kolekcja Kleiber Liner, stworzona z myślą o miejscach relaksu, czy też odosobnienia, w których nie tylko można swobodnie porozmawiać, ale nabrać sił czy zyskać nowe pomysły. Modułowy, elegancki i nowoczesny mebel pozwala na tworzenie dowolnej wielkości wydzielonych przestrzeni. Znajduje swoje zastosowanie w pobliżu recepcji, w przestrzeniach typu open-space czy też w hotelowych holach i restauracjach. Kleiber wykorzystuje najwyższej jakości materiały pochłaniające dźwięki, co w połączeniu z wysokimi oparciami, daje sposobność przeprowadzenia spokojnej rozmowy kwalifikacyjnej czy złapania :oddechu” od biurowego gwaru. Precyzja w wykonaniu, zestawiona z minimalistycznym, lecz bardzo wygodnym kształtem sprawdza się niezależnie od sylwetki użytkownika, przynosząc maksymalny komfort i zadowolenie klientów. Wysokiej jakości materiały tapicerowane, dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych ułatwiają aranżację, pozwalając na wykreowanie przestrzeni wyjątkowej i oryginalnej zarazem. Co więcej, każdy mebel zapewnia stabilność i wytrzymałość na przetarcia, co jest kluczowe przy intensywnym użytkowaniu wielu osób. Siedziska Liner z pewnością nie pozostają obojętne odważnym, zdecydowanym firmom, chcącym wyróżniać się swoją siedzibą na tle konkurencji oraz tworzyć miejsce pracy, przyjazne wszystkim zatrudnionym osobom.

Kleiber Liner
Minimal Price: 594.09
4.9 / 4 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x