Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 12300 12300 zł

Producent
 1. Bejot  
Przeznaczenie
 1. Do biura
 2. Design
Typ podstawy
 1. Na kółkach
Oparcie
 1. Tapicerowane
Stelaż
 1. Chrom
Mechanizm
 1. Regulacja wysokości
 2. Synchroniczny
 3. Ergonomiczny
Dodatkowe opcje
 1. Z reg. gł. siedziska
 2. Z podłokietnikami
 3. Regulowane podłokietniki
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Bejot Partner

Przestrzenie biurowe, zwłaszcza w dużych firmach wymagają obecności właściwych mebli, które pozwalają na swobodną pracę, nawet przy długotrwałym siedzeniu w jednej pozycji. BEJOT, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzył kolekcję Partner, która jak sama nazwa wskazuje, dedykowana jest wszystkim, którym zależy na funkcjonalności i praktycznym zastosowaniu. Pomysł tego rodzaju cechuje się precyzją wykonania, ergonomicznością, tapicerowanymi oparciami oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Można śmiało stwierdzić, iż produkty z tej kolekcji stanowią pomysły klasy ekonomicznej dla dużych przestrzeni i większej ilości pracowników.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Fotele biurowe Bejot Partner

Cała kolekcja Bejot Partner składa się z krzeseł obrotowych, uzupełnionych poprzez siedzenia konferencyjne na konstrukcji sprężystej bądź 4-nożnej. To najbardziej popularna forma, sprawdzająca się w każdej sytuacji, dlatego też rozwiązania oferowane przez BEJOT cieszą się tak dużą popularnością. Pomysł bazuje bowiem na dość obszernym oparciu, wygodnym siedzisku i podłokietnikach, pozwalających na osiągnięcie ergonomicznej pozycji, nawet podczas długotrwałego siedzenia. Do wyboru użytkownik zyskuje wersję tapicerowaną bądź skórzaną- bardziej elegancką i wytrzymalszą.

Fotele Partner charakteryzują się również różnorodnymi mechanizmami, zwiększającymi przede wszystkim wygodę, jak i zapewniającymi lepsze dopasowanie do indywidualnych preferencji. W zależności od potrzeb, możliwy jest wariant z blokadą oparcia w czterech pozycjach ustawienia, regulacją głębokości siedziska, blokadą pięciopoziomową oparcia i trzypoziomową siedziska oraz model z mechanizmem Orthopedic, bazujący na biodynamizmie i z możliwością ruchu 3D. Dostępność takiego zróżnicowania wpływa na komfort, jak i umożliwia wybór modelu, który pozwala na zachowanie maksymalnej asertywności i kreatywności przy stanowisku pracowniczym. Dużym atutem foteli Bejot Partner jest bez wątpienia możliwość podjęcia decyzji dotyczącej tkaniny tapicerowanej (dostępnej w trzech wariantach cenowych), jak i jej kolorystyki. Stwarza to opcję dowolnej aranżacji, dopasowanej do pozostałych mebli, czy też kolorystyki występującej w wybranej przestrzeni biurowej.

Bejot Partner
Minimal Price: 12300.00
4.5 / 2 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x