Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Bejot Partner

  Przestrzenie biurowe, zwłaszcza w dużych firmach wymagają obecności właściwych mebli, które pozwalają na swobodną pracę, nawet przy długotrwałym siedzeniu w jednej pozycji. BEJOT, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzył kolekcję Partner, która jak sama nazwa wskazuje, dedykowana jest wszystkim, którym zależy na funkcjonalności i praktycznym zastosowaniu. Pomysł tego rodzaju cechuje się precyzją wykonania, ergonomicznością, tapicerowanymi oparciami oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Można śmiało stwierdzić, iż produkty z tej kolekcji stanowią pomysły klasy ekonomicznej dla dużych przestrzeni i większej ilości pracowników.

  Najniższe ceny

  NAJNIŻSZA CENA

  Bezpieczne zakupy

  BEZPIECZNE ZAKUPY

  Darmowa dostawa

  DOSTAWA GRATIS

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  Fotele biurowe Bejot Partner

  Cała kolekcja Bejot Partner składa się z krzeseł obrotowych, uzupełnionych poprzez siedzenia konferencyjne na konstrukcji sprężystej bądź 4-nożnej. To najbardziej popularna forma, sprawdzająca się w każdej sytuacji, dlatego też rozwiązania oferowane przez BEJOT cieszą się tak dużą popularnością. Pomysł bazuje bowiem na dość obszernym oparciu, wygodnym siedzisku i podłokietnikach, pozwalających na osiągnięcie ergonomicznej pozycji, nawet podczas długotrwałego siedzenia. Do wyboru użytkownik zyskuje wersję tapicerowaną bądź skórzaną- bardziej elegancką i wytrzymalszą.

  Fotele Partner charakteryzują się również różnorodnymi mechanizmami, zwiększającymi przede wszystkim wygodę, jak i zapewniającymi lepsze dopasowanie do indywidualnych preferencji. W zależności od potrzeb, możliwy jest wariant z blokadą oparcia w czterech pozycjach ustawienia, regulacją głębokości siedziska, blokadą pięciopoziomową oparcia i trzypoziomową siedziska oraz model z mechanizmem Orthopedic, bazujący na biodynamizmie i z możliwością ruchu 3D. Dostępność takiego zróżnicowania wpływa na komfort, jak i umożliwia wybór modelu, który pozwala na zachowanie maksymalnej asertywności i kreatywności przy stanowisku pracowniczym. Dużym atutem foteli Bejot Partner jest bez wątpienia możliwość podjęcia decyzji dotyczącej tkaniny tapicerowanej (dostępnej w trzech wariantach cenowych), jak i jej kolorystyki. Stwarza to opcję dowolnej aranżacji, dopasowanej do pozostałych mebli, czy też kolorystyki występującej w wybranej przestrzeni biurowej.

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x