Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Przeznaczenie
 1. Do biura
 2. Do poczekalni i recepcji
 3. Do kawiarni i restauracji
 4. Do salonu
 5. Design
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Typ podstawy
 1. Na nóżkach/stopkach
Oparcie
 1. Tapicerowane
Stelaż
 1. Alu
 2. Chrom
 3. Inne
Mechanizm
 1. Bez mechanizmu
Dodatkowe opcje
 1. Z podłokietnikami
Podkategoria
 1. Sofy
Cena
 • 1727 2232 zł

Producent
 1. Kleiber  
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Kleiber Verso

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Kleiber Verso - aranżacja

Kleiber Verso - model, który przyciągnie uwagę Twojego biura

Niech sofa i fotele z kolekcji Verso, zaliczą się do tych które zdecydujemy się poznać, a ich kubełkowa forma, pozwoli nam na wyposażenie niejednego wnętrza czy miejsca, w jakich znajdą wykorzystanie. Oczywiście kolekcja mebli Verso, to zasługa firmy Kleiber jakiej nie trzeba nikomu przedstawiać gdy chodzi o rynek meblarski, działa ona nieprzerwanie już od 20 lat, systematycznie oferując nam meble funkcjonalne, praktyczne, wysokiej jakości czy oryginalne w pełnym tego słowa znaczeniu. Można powiedzieć, że rodzina sof oraz foteli Verso to idealne rozwiązanie dla wszystkich holi, gdzie wygoda oraz komfort siedzenia idą w jednej parze z tym jak się prezentują czy wyglądają same meble. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż meble Verso zaskoczą nas w pozytywnym tego słowa znaczeniu, mało tego idealnie wkomponują się w przestrzeń gdzie odpowiadać będą za realizację jasno określonych zadań, a więc służyć co zrozumiałe do siedzenia. Dbałość o detale, precyzyjne tapicerowanie, zastosowanie najlepszych materiałów i tworzyw, oraz oryginalny projekt, sprawia iż kolekcja Verso to ciekawe rozwiązanie a nawet wręcz nowoczesne spojrzenie na meble których zadaniem jest umożliwienie nam siedzenia. Jeżeli jesteśmy na etapie urządzania holu, wyposażania recepcji czy jakiegokolwiek innego miejsca gdzie zachodzi konieczność pojawienia się sof czy foteli, to te z serii Verso powinny nijako zwrócić naszą uwagę.

Cena + Jakość = Kleiber Verso

W meblach ważna jest nie tylko wygoda, ale również to, jak wyglądają. Nieśmiertelne piękno obecne w meblach Kleiber Verso, może się podobać nawet najbardziej wybrednym klientom. Proste, równe krawędzie, duże powierzchnie do siedzenia, brak udziwnień i zbędnych ozdobników. Można by rzec, że z mebli wręcz bije ascetyczna prostota i skromność. Można to zaliczyć do najważniejszych zalet, oferowanych nam właśnie przez te meble. Fakt, że zostały wykonane przez jedną z najlepszych polskich firm meblarskich – Kleiber, tylko umacnia klientów w decyzji, że warto je kupić. Na co można liczyć, wybierając właśnie meble Kleiber Verso? Przede wszystkim będzie to bardzo duży wybór kanap i puf, przeznaczonych do biur, poczekalni oraz lokalów gastronomicznych. Dodatkowym, bardzo mocnym atutem jest wybór materiałów, z których te meble są produkowane. Nie są to kiepskiej jakości tworzywa sztuczne, ale tylko wytrzymałe, odporne na ścieranie i pękanie tkaniny naturalne, skóry prawdziwe i skóry ekologiczne, oferowane w cenach znacznie niższych, niż u konkurencji.

Najlepsze sofy biurowe - Kleiber Verso

Co jest szczególnego w sofach oraz pufach z kolekcji Verso? Przede wszystkim fakt, iż za ich produkcję i stworzenie odpowiedzialna jest firma Kleiber, zatem jedna z tych która rzeczywiście posiada ogromne doświadczenie i predyspozycje do tego by zaprezentować nam meble oryginalne, modne oraz funkcjonalne. Dodatkowo należy dostrzec wszystkie walory użytkowe, sofy i fotele z serii Verso to wygodne oraz komfortowe rozwiązanie, w pełni odpowiednie pod względem funkcji czy roli jaką de facto mają pełnić. Jak zatem widać, mówimy o w pełni interesującym oraz ciekawym pomysłem na to by znaleźć fotele i sofy, a nawet skompletować z nich adekwatny co do tego zestaw. Jest wiele możliwości ich zastosowania i wykorzystania, oczywiście przy uwzględnieniu właściwości, funkcji czy też roli jaką de facto pełnią, oceniając je przez pryzmat eksploatacji oraz wielu walorów użytkowych. Z tego też powodu, jeżeli rzeczywiście mamy w planach zakupić lub pozyskać sofę lub fotele do przestrzeni biurowej, powierzchni komercyjnej, wnętrza holu lub recepcji albo poczekalni, to kolekcja Verso wydaje się wręcz idealnym oraz doskonałym rozwiązaniem. Właśnie dzięki niej, będziemy mogli nawiązać do konkretnej stylistyki, nowoczesnego oraz oryginalnego designu czy trendu jaki aktualnie panuje na rynku i w świecie meblarskim. Można więc powiedzieć, iż powodów oraz argumentów a tym samym zalet, dla których kolekcja Verso jest godna uwagi i zastosowania jest bardzo wiele, skorzystajmy zatem z okazji, by znaleźć sofy czy też pufy o odpowiednim dla nas znaczeniu.

Kleiber Verso- wymiary
Kleiber Verso
Minimal Price: 1727.95
5.0 / 3 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x