Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Kategoria
  1. MDD Mito (1)
Cena
  • 3419 3419 zł

Producent
  1. MDD  
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

MDD

Fabryka Mebli Biurowych MDD jest obecnie jednym z liderów światowego rynku, w zakresie produkcji i sprzedaży tego rodzaju rozwiązań. Polska firma, powstała w 1993 roku, poprzez liczne inwestycje w maszyny i materiały, stawia na nieustanny rozwój, zdobywając jednocześnie liczne wyróżnienia oraz poszerzając grono stałych Klientów. Połączenie pasji i talentów jej założycieli, umożliwiło stworzenie przedsiębiorstwa, którego produkty sprzedawane są współcześnie blisko w 54 krajach.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Cechą charakterystyczną MDD jest przede wszystkim nowoczesny design, bazujący na największych trendach obowiązujących na świecie. Zastosowanie wysokiej jakości, szlachetnych, odważnie ze sobą zestawionych materiałów, jest kluczem do zadowolenia przyszłych odbiorców. Firma zatrudnia kreatywnych projektantów z wielu zakątków globu, tworząc tym samym rozwiązania eleganckie i niebanalne w swoich formach. Wśród wielu, mocno zróżnicowanych kolekcji, miłośnicy estetyki i wygody odnajdują praktyczność, ułatwiającą właściwą organizację pracy. Nowoczesne, regulowane systemy, jak w przypadku linii DRIVE czy YAN sprawdzają się nie tylko w wielkich korporacjach, ale też małych, rodzinnych firmach.

Idealne połączenie designu, jakości i ceny - Meble biurowe MDD

Produkty projektowane przez Fabrykę Mebli Biurowych MDD to meble pracownicze, gabinetowe czy uzupełniające oraz lady recepcyjne, a nawet lampy. Każda kolekcja stanowi spójną całość o unikalnym charakterze i stylistyce. Obecność olbrzymiego, nowoczesnego parku maszynowego jest gwarancją precyzyjności, a nietuzinkowe projekty wyróżniają się czystą, przestrzenną formą. Wśród dostępnych rozwiązań, odnaleźć można produkty ekskluzywne i szykowne, których doskonałym przykładem jest linia Crystal. Wysmakowane połączenia kolorystyczne, efektowne elementy dekoracyjne są tylko niewielkim fragmentem cech, wyróżniających MDD na tle konkurencji. Propozycje tej firmy są dedykowane osobom wymagającym, ceniącym sobie przede wszystkim funkcjonalność i estetykę. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że nie można pozostać obojętnym wobec tak fenomenalnych mebli biurowych.
MDD
Minimal Price: 3419.40
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x