Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Ton

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  Ton

  Ton to firma która już od przeszło 200 lat, zajmuje się produkcją mebli w oparciu i gięcie drewna, co za tym idzie można mówić o niesamowitej historii, doświadczeniu i predyspozycjach jakie generuje w tym aspekcie. Oczywiście Ton to meble w pełni funkcjonalne, oryginalne i nawiązujące do wykorzystania w wielu miejscach adekwatnego ich przeznaczenia, tradycyjne rozwiązania które stosuje się w ich przypadku to jedna z najważniejszych cech która charakteryzuje tego producenta. Krzesła oraz fotele Ton to nie tylko precyzja i doskonałe ich wykonanie, to coś więcej a mianowicie komfortowe oraz wygodne rozwiązania uzyskane wraz z zastosowaniem do produkcji najlepszych gatunkowo materiałów. Gięcie drewna zapewnia unikalną oraz oryginalną stylistykę, a więc coś co nijako sprawia, że meble Ton zaliczają się do modnych elementów wyposażenia niejednego do tego miejsca. Warto na nie postawić gdy zależy nam nie tylko na klasycznych, ale również praktycznych i spełniających wszystkie oczekiwania oraz standardy meblach, idealnie dopasowanych pod względem ich przeznaczenia.

  ton

  Produkcja krzeseł to coś na czym firma Ton najzwyczajniej w świecie się zna

  Produkcja krzeseł to coś na czym firma Ton najzwyczajniej w świecie się zna, jednocześnie można powiedzieć iż ma nam bardzo wiele do zaoferowania a tym samym warto poznać kilka jej adekwatnych projektów oraz swoistych propozycji.

  Kolekcja Stockholm to krzesła oryginalne, modne i funkcjonalne które precyzuje i określa jasno sprecyzowane wzornictwo, dodatkowo możemy mówić o połączeniu eleganckiej stylistyki oraz ergonomii w pełnym tego słowa znaczeniu. Siedzisko jak i oparcie w krzesłach Stockholm zostały dopasowane oraz dostosowane do potrzeby zapewnienia komfortu oraz wygody, w pełnym tego słowa znaczeniu. Jednocześnie krzesła z kolekcji Stockholm to rozwiązanie jakie w wielu przypadkach znajdzie adekwatne wykorzystanie, zwłaszcza w aspekcie ich wykonania, prestiżu czy zastosowanych materiałów.

  ton

  Krzesła z serii Alba, to kolejna ciekawa kompozycja oraz wykonanie, a tym samym tapicerowanie na najwyższym poziomie, idealna ergonomia a tym samym zastosowanie najlepszych tkanin w tym również skóry. Wygodne oraz komfortowe krzesła z serii Alba osadzone są na drewnianych nogach, jednak nie wpływa to na ich wytrzymałość oraz solidność, wręcz przeciwnie idealnie sprawdzają się w kontekście ich długotrwałej eksploatacji. Pewnie, że krzesła Alba nijako nawiązują do misji którą kreuje marka Ton od początku istnienia, mają one umożliwić ich eksploatację nie tylko w naszych mieszkaniach i domach, ale również innych miejscach gdzie idealnie wkomponują się w dane wnętrze.

  Równie ciekawie prezentują się typowe krzesła barowe z kolekcji Leaf, które de facto są innowacyjne pod kątem zastosowania, wykonania i innych właściwości, co to takiego oznacza? Jak zawsze w przypadku mebli firmy Ton oparcie ich o technologię ręcznego gięcia drewna, dodatkowo zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów tapicerskich, jednym słowem krzesła Leaf to ciekawa propozycja na którą warto spojrzeć w aspekcie ich użytkowania. Można zatem powiedzieć, iż dodatkową zaletą krzeseł z kolekcji Leaf jest ich dopasowanie i dostosowanie w aspekcie swoistej eksploatacji, a więc roli którą de facto mają one pełnić.

  ton

  Warto docenić doświadczenie i historię producenta mebli jakim jest firma Ton, jednocześnie spojrzeć na jego ofertę przez pryzmat wielu ciekawych kompozycji, inspiracji, projektów czy rozwiązań na jakie co oczywiste warto stawiać.

  SZUKASZ MEBLI MARKI TON? NAPISZ DO NAS, PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x