Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 306 12187 zł

Producent
 1. Fameg  
Przeznaczenie
 1. Do jadalni
 2. Do kuchni
 3. Do pokoju dziecka
 4. Do sali konferencyjnej
 5. Do poczekalni i recepcji
 6. Do kawiarni i restauracji
 7. Do salonu
 8. Design
Typ podstawy
 1. Na kółkach
 2. Na nóżkach/stopkach
 3. Na płozach
 4. Na stopie
Oparcie
 1. Brak oparcia
 2. Tapicerowane
 3. Drewniane/Sklejka
Stelaż
 1. Czarny
 2. Drewno/Sklejka
Mechanizm
 1. Bez mechanizmu
Dodatkowe opcje
 1. Bez podłokietników
 2. Z podłokietnikami
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Fameg

Firma Fameg od zawsze zajmuje się produkcją wyjątkowych oraz unikalnych mebli giętkich, jednocześnie stara się do nich przekonać coraz większą ilość potencjalnych odbiorców. Oczywiście meble giętkie powstają w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych, jednocześnie najwyższej jakości drewno, które gwarantuje iż meble firmy Fameg to coś trwałego, solidnego, oryginalnego i adekwatnego pod kątem stylistyki ich wykonania. Marka Fameg stara się dopracowywać swoje meble w pełnym tego słowa znaczeniu, a tym samym uwzględnia wszystkie niezbędne elementy jakie sprawiają, iż zyskują one nie tylko na funkcjonalnym wykorzystaniu ale również stylistycznym wykonaniu. Dlatego niech nie dziwi fakt, iż meble Fameg to klasa sama w sobie jeżeli chodzi o wyroby z drewna giętkiego, a tym samym coś co w wielu przypadkach sprawdzi się pod kątem eksploatacji i zastosowania.

Krzesła oraz fotele z kolekcji Classic, to jedna z opcji do której zapoznania się firma Fameg gorąco zachęca tym samym nawiązanie do szlachetnej, prostej i funkcjonalnej a nawet klasycznej stylistyki. Krzesło A-0014 czy równie ciekawy model A-0728 są nie tylko wykonane w bardziej prestiżowy dla nich sposób, lecz samo obicie i siedzisko zostało dopracowane pod kątem wygodnych i komfortowych walorów, jakie mają generować. Jak wszystkie inne meble, również krzesła z serii Classic a więc wspomniane modele jak A-0014 oraz A-0728 to coś co zagwarantuje nam odpowiednie wyposażenie w miejscu ich swoistego przeznaczenia. Wygodne, komfortowe oraz ciekawe pod względem designu krzesła z Serii Classic to jedna z wielu propozycji firmy Fameg jaka jest warta poznania i zwrócenia na nią swoistej uwagi.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Krzesła FAMEG - idealne do domu, jadalni, kuchni, kawiarni i restauracji

Wśród linii Modern znajdziemy równie ciekawe krzesła B-0021 oraz B-0401 jakie idealnie nadadzą się do nowoczesnych pod kątem aranżacji wnętrz, tym samym gładkich oraz uwzględniających błyszczącą powierzchnię z jaką idealnie będą się komponować. Minimalistyczna forma krzeseł B-0021 oraz B-0401 to optymalne kształty, wygodne i komfortowe siedziska a tym samym zastosowanie najlepszych materiałów oraz tworzyw. Modele krzeseł B-0021 oraz B-0401 zaliczają się do jednych z wielu oferowanych w ramach kolekcji Modern którą prezentuje nam marka Fameg. Jeżeli interesuje nas szafka RTV, to firma Fameg stara się nas zachęcić do poznania tych z serii Senales, jakie de facto idealnie sprawdzają się pod względem swoistego przeznaczenia, roli którą mają pełnić a tym samym możliwości które generują. Dodatkowo szafki RTV z kolekcji Senales stworzone przez firmę Fameg, to w pełni praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, mebel przydatny i wykonany w oparciu o najlepszą jakość adekwatnego drewna. Dopracowanie i dostosowanie szafki RTV sprawia, iż znajdzie ona wykorzystana wszędzie tam gdzie umiejscowienie telewizora czy innego sprzętu audio wiąże się z adaptacją odpowiednich mebli. Można więc śmiało powiedzieć, iż meble giętkie firmy Fanemg to coś oryginalnego a tym samym nie tyle innego co unikalnego, praktycznego i nawiązującego do ciekawego zastosowania ich w wielu odpowiednich do tego miejscach przeznaczenia.

Fameg
Minimal Price: 297.00
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x