Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Cena
 • 1026 2289 zł

Producent
 1. Nowy Styl  
Przeznaczenie
 1. Do sali konferencyjnej
 2. Do biura
 3. Design
Typ podstawy
 1. Obrotowy
 2. Na kółkach
 3. Na płozach
Oparcie
 1. Tapicerowane
Stelaż
 1. Chrom
Mechanizm
 1. Bez mechanizmu
 2. Regulacja wysokości
 3. Synchroniczny
 4. Ergonomiczny
Dodatkowe opcje
 1. Z zagłówkiem
 2. Z podparciem lędźwiowym
 3. Z podłokietnikami
 4. Regulowane podłokietniki
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Nowy Styl Sonata

Rewolucyjny model - Nowy Styl Sonata, to produkt niezwykle wytrzymały, z przeznaczeniem do pracy wielozmianowej w trybie 24/7. Specjalnie wzmocniona konstrukcja i wykończenie tapicerką o ścieralności powyżej 400 000 cykli Martindale. Dodatkowo wzmocniony podnośnik i metalowa podstawa - zapewnia pewne wsparcie i długoletnią pracę. Fotel Sonata jest niebywałym hitem sprzedaży, to jeden z niewielu foteli, które mogą być stosowane w trybie ciągłym - tzw. fotel dyspozytorski - przy sztabach zarządzania, dyspozytorni szpitalnej, służbach technicznych - np. w więzieniach czy też w siedzibach firm ochrony. Nowy Styl stworzył fotel, który jest bezkompromisowy i bezproblemowy, z własnego doświadczenia wiemy, że fotele po 5-6 latach dalej wyglądają jak nowe i są do pełnej dyspozycji pracowników. Polecamy fotele dyspozytorskie - Nowy Styl Sonata, dostępne w naszym sklepie w specjalnej promocji.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Firma Nowy Styl jest sławna od wielu lat w aspekcie produkcji mebli a zwłaszcza krzeseł biurowych, za którymi przemawia nie tylko jakość ale również swoisty prestiż w aspekcie swoistego wykonania. Nie inaczej jest w przypadku serii krzeseł biurowych Sonata, jakie de facto powstały na bazie mechanizmu Epron Syncron dodatkowo szerokie i optymalnie dopasowane siedzisko wraz z wygodnym oraz komfortowym oparciem, powodują iż są to krzesła z jakich korzystanie to sama przyjemność. Regulowany podłokietnik i dostosowany oraz tapicerowany zagłówek, to kolejne argumenty jakie przemawiają na korzyść krzeseł Sonata jakie oferuje i przedstawia nam Nowy Styl.

SONATA 24/7 specjalistyczny fotel, przystosowany do pracy wielozmianowej

Polerowane aluminium z jakiego powstała cała podstawa tego krzesła biurowego, możliwość samodzielnego regulowania krzesła z zastosowaniem do tego celu podnośnika pneumatycznego, to kolejne argumenty jakie sprawiają iż są to krzesła o podwyższonym standardzie. Funkcja kołysania czy też synchronizowanie siedziska, możliwość uzyskania adekwatnego kąta wychylenia czy też zabezpieczenie przed uderzeniem w plecy za pomocą rozwiązania Anti-Shock to dodatkowe opcje jakie zastosowano w fotelach z serii Sonata. Pewnie, że fotele biurowe jakie prezentuje marka Nowy Styl to coś na co warto się nie tylko zdecydować, lecz przekonać o tym jak najwyższa jakość wykonania pod kątem tapicerowania i praktycznego wykorzystania czy eksploatacji mogą iść w jednej parze.

Nowy Styl Sonata
Minimal Price: 1026.83
4.4 / 8 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x