Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

JotKEl

Czeka ciebie zadanie jakim jest wyposażenie twojego warsztatu, w niezbędne do swobodnego funkcjonowania meble? Chciałbyś aby twój garaż był miejscem odpowiednio urządzonym pod kątem adekwatnych do tego mebli? Zatem niech firma JOTKEL zaprezentuje ci swoją ofertę oraz pełen zakres ewentualnych usług jakie świadczy dla swoich klientów, jednocześnie przekona ciebie do skorzystania z ponad 40 letniego doświadczenia jakie w tym aspekcie posiada. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż marka JOTKEL to najlepsze rozwiązanie w aspekcie doboru i znalezienia najbardziej optymalnych mebli typowo warsztatowych. Dodatkowo świadczy takie usług jak obróbka blachy oraz kształtowników metalowych, zatem jest w stanie stworzyć nam meble i poszczególne elementy w indywidualny dla klienta sposób.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Szukasz idealnego stołu warsztatowego?

Jeżeli rzeczywiście poszukujemy idealnego stołu warsztatowego, to modele HSS03 oraz HSS04 są okazją do tego by takie znaleźć. Modułowa ich konstrukcja która umożliwia zamontowanie dodatkowych szafek czy jakichkolwiek szuflad również pod samym blatem to tylko jedna z wielu zalet. Stoły warsztatowe HSS03 oraz HSS04 zostały stworzone z myślą umożliwienia montażu tylnego panelu, jakim jest szafka narzędziowa, moduł oświetleniowy czy tablica perforowana, zatem idealnie spełniają wymagania pod kątem stołu typowo warsztatowego. Parametry techniczne stołów HSS03 oraz HSS04 sprawia, iż spełniają one wszystkie wymagania pod względem obciążenia ich czy w aspekcie typowo konstrukcyjnym zatem doskonale sprawdzą się w miejscu ich zastosowania i wykorzystania. Maksymalne obciążenie do 1000 kg czy blat o grubości 45 mm oraz rolkowe prowadnice szuflad to tylko niektóre z parametrów jakie charakteryzują powyższe stoły.

Znajdź odpowiedni wózek warsztatowy

Wózki warsztatowe z serii HWW03 to stworzone przez markę JOTKEL meble nie tylko funkcjonalne ale również praktyczne i wytrzymałe pod kątem eksploatacji na wszelakiej maści halach produkcyjnych, warsztatach czy innych adekwatnych do tego miejscach. Dzięki solidnej budowie i konstrukcji HWW 03 rozwiąże każdy problem z solidnym transportem narzędzi czy jakichkolwiek elementów. Konstrukcja wózka oparta została o najwyższej jakości blachę stalową, wytrzymałą i umożliwiającą jej wieloletnie zastosowanie, sam wózek HWW03 wyposażony został w przydatne szuflady oraz szafki. Na pewno nie ma żadnych wątpliwości co do tego, iż wózki warsztatowe i narzędziowe z serii HWW03 to alternatywa i opcja za którą przemawia wiele zalet, tym samym coś do czego marka JOTKEL stara się nas przyzwyczaić i nijako zachęcić. Oczywiście oprócz wspomnianych wózków i szafek firma JOTKEL posiada szeroką oraz bogatą ofertę mebli typowo warsztatowych czy narzędziowych, najwyższej jakości a więc takich na jakie warto postawić.

Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x