Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Marbet Style Kanu

Kolekcja stolików i foteli, inspirowanych najlepszymi trendami jest propozycją od Marbet Style, dedykowaną miłośnikom czystych form i nowoczesnych konstrukcji. Pomysł, wykonany z niebywałą precyzją dostępny jest w wielu wariantach projektowych, co stanowi koncepcję dla najbardziej wymagających przestrzeni biurowych i pracowniczych. Wykorzystanie właściwości elastycznej sklejki umożliwia tworzenie form plastycznych, finezyjnych, zdecydowanie odbiegających od klasycznych mebli biurowych.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Wśród dostępnych opcji znajdują się fotele z tapicerowanych materiałów, nawiązujące do bardziej tradycyjnych rozwiązań oraz w pełni nowoczesne zestawienia całkowicie lakierowane na wysoki połysk. Koncepcje zaprojektowane ze sklejki to opcja w naturalnej brzozie, dębie bądź orzechu amerykańskim. Z kolei, propozycje lakierowane, dostępne są w opcji czerwonej, czarnej, żółtej i szarej, a więc kolorystyce neutralnej, idealnie komponującej się z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi czy akcesoriami biurowymi. Ponadto, producent oferuje dwa rozmiary stolików z blatami skonstruowanymi ze sklejki pokrytej laminatem HPL. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne, intensywne użytkowanie, bez obaw o uszkodzenia czy zarysowania. Dodatkowo produkty można zamówić z blatami szklanymi, o efektownym wyglądzie.

Kolekcja mebli KANU

Cala kolekcja jest wyjątkowa, oryginalna i autorska. Nie ma na rynku drugich podobnych koncepcji, które wykonano by z taka dbałością o każdy szczegół. Propozycja od Marbet Style z pewnością ożywi nudne biuro, pozwoli na tworzenie wygodnych stanowisk pracy czy też umożliwi zagospodarowanie wolnej przestrzeni w elegancki i stylowy sposób. Jest rozwiązaniem niezwykle funkcjonalnym, praktycznym i sprawdzającym się w codziennej, realnej pracy. Kolekcja Kanu to różnorodność, zaproponowana przez osoby z ogromnym doświadczeniem w branży meblarskiej. Trwałość oraz duża użyteczność sprawiają, iż modele tego rodzaju zyskują na popularności i coraz częściej goszczą w różnorodnych firmach i przedsiębiorstwach.
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x