Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

PROFIm Ariz

Niecodzienne podejście do współczesnych trendów, możliwość aranżacji pomieszczeń przestrzennych, lekkich i nietuzinkowych oraz masa możliwości – tak w skrócie można opisać kolekcję PROFIm Ariz, dedykowaną osobom odważnym, o radosnym uosobieniu. Oferta krzeseł PROFIm oparta jest na oryginalny zestawieniu materiałów wykończeniowych oraz wielorakich kombinacjach kolorystycznych, co sprawia, iż te same meble, w różnych konfiguracjach, wyglądają zupełnie inaczej. Stwarza to opcję dowolnej aranżacji pomieszczeń, dopasowana do dynamizmu biura jak i jego poszczególnych pracowników.

Porównanie modeli
- Ariz 550V - siedzisko i oparcie plastikowe
- Ariz 555V - siedzisko plastikowe, oparcie plastikowe
- Ariz 560V - siedzisko tapicerowane, oparcie plastikowe
- Ariz 570V - siedzisko i oparcie tapicerowane

- Ariz 575V - siedzisko tapicerowane, oparcie siatkowe

- Ariz 550CV - krzesło barowe, siedzisko i oparcie plastikowe
- Ariz 555CV - krzesło barowe, siedzisko tapicerowane, oparcie siatkowe
- Ariz 560CV - krzesło barowe, siedzisko tapicerowane, oparcie plastikowe
- Ariz 570CV - krzesło barowe, siedzisko i oparcie tapicerowane
- Ariz 575CV - krzesło barowe, siedzisko tapicerowane, oparcie siatkowe

Istnieje również możliwość zakupu wózka transportowego, krzesła ARIZ występują z podłokietnikami (2P), a stelaże są wykonywane z rury metalowej - malowanej proszkowo na czarno lub kolor metalik, a także chromowane w połysku (chrom) lub mat (satyna).
Ponadto do wyboru jest kilka kolorów plastików i siatek oparciowych

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Kolekcja krzeseł konferencyjnych PROFIm ARIZ

Kolekcja PROFIm Ariz to fantastyczne krzesła konferencyjno - audytoryjne, o inspirującym kształcie i ergonomicznych siedziskach. Elementy plastikowe (siedzisko i oparcie) zostają tu zestawione ze stelażem, wykonanym w całości z metalowego pręta. Nadaje to całej formie lekkości i elegancji. Bardziej wymagający klienci mogą zdecydować się na wersję tapicerowaną, zwiększająca komfort i delikatnie ocieplającą wnętrze. Co wyróżnia całą kolekcję? Przede wszystkim paleta kolorów poszczególnych fragmentów wykończenia, rozpoczynając od siedmiu barw plastiku po kilkanaście kolorów dostępnych w wersjach tapicerowanych i siatkowych.

Seria krzeseł stacjonarnych PROFIm Ariz jest okazją do samodzielnie wybranej aranżacji biura, recepcji czy hotelowego holu. To innowacyjność w najlepszej formie, tym bardziej, iż krzesła Ariz można dowolnie ze sobą sztaplować ( a więc łączyć w rzędy), co ma szczególne zastosowanie na wyższych uczelniach czy w obszernych poczekalniach. Nie oznacza to jednak, iż koncepcja staje się nudna – wręcz przeciwnie. Połączenie produktów w długie, kolorowe rzędy umożliwia stworzenie pomysłowej całości, która zapadnie w pamięć gościom czy studentom. Ożywienie każdej przestrzeni przydaje się w miejscach, gdzie wymagana jest koncentracja i skupienie. Warto przy okazji zadbać o luźniejszą, mniej formalną atmosferę. Ariz cechuje się wytrzymałością i swoistego rodzaju, nowoczesną stylowością. Warto na nią zwrócić uwagę, szukając rozwiązań nietuzinkowych.

PROFIm Ariz
Minimal Price: 519.98
4.3 / 10 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x