Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Przeznaczenie
 1. Do sali konferencyjnej
 2. Do biura
 3. Do poczekalni i recepcji
 4. Do kawiarni i restauracji
 5. Do salonu
 6. Design
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
 3. Trzyosobowa
 4. Czteroosobowa lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Typ podstawy
 1. Na nóżkach/stopkach
 2. Na płozach
Oparcie
 1. Tapicerowane
Stelaż
 1. Alu
 2. Chrom
Mechanizm
 1. Bez mechanizmu
Dodatkowe opcje
 1. Z podłokietnikami
Podkategoria
 1. Sofy
 2. Siedziska
Cena
 • 874 12300 zł

Producent
 1. Bejot  
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Bejot Legvan

Przestrzeń biurowa, czy jakakolwiek inna użyteczności publicznej powinna charakteryzować się funkcjonalnością, ergonomią, ale i estetyką, wpływającą na atmosferę czy dobre samopoczucie osób w niej przebywających. Dlatego najnowsze trendy proponują rozwiązania mniej banalne, odbiegające od utartych schematów i nudnych koncepcji. BEJOT, jako jedna z nielicznych firm na rynku, oferuje produkty dopasowane do aktualnie panującej mody, nie zapominając o praktyczności i elegancji na najwyższym poziomie. Wśród ciekawych kolekcji, Bejot Legvan wyróżnia się w sposób szczególny, gdyż swoją modułowością stwarza opcję aranżacji dowolnej przestrzeni w niebanalny i energetyzujący sposób. To system siedzisk Legvan, o ciekawej kolorystyce i nietuzinkowej formie, zapewniający maksymalną wygodę zarówno podczas służbowych rozmów, jak i odrobiny odpoczynku w wolnym czasie.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Sofy i siedziska Bejot LEGVAN

BEJOT Legvan idealnie sprawdza się w otwartych przestrzeniach i dużych ciągach komunikacyjnych, jak i strefach odpoczynku, które coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych biurowcach. Cała kolekcja składa się z wielu, mocno zróżnicowanych elementów w skład których wchodzą między innymi: sofa dwuosobowa z podłokietnikami, fotel biurowy, sofa trzyosobowa z podłokietnikami, a także moduły wieloosobowe z oparciami lub bez. Doskonałym uzupełnieniem są również stoliki, dostępne w dwóch wariantach, pozwalające na stworzenie spójnej, zgranej całości. 

Kolekcja wspomniana powyżej odznacza się wieloma możliwościami. Rozległe płaszczyzny siedzisk, wraz z ergonomicznymi oparciami pozwalają na uzyskanie harmonii we wnętrzach, jak i spokoju w chwilach wolnych od pracy, czy podczas oczekiwania na spotkanie. Cechą charakterystyczną propozycji BEJOT Legvan są dynamiczne kolory, możliwe do zestawienia w różnych wariantach, ożywiające pomieszczenia i zachwycające oczy. Kreatywna przestrzeń wzbudza zainteresowanie, sprawia, że ludzie czują się lepiej, co z kolei poprawia wizerunek firmy, dając spore pole do popisu. Producent skupia się na najmniejszych detalach, zyskując zaufanie i satysfakcję na międzynarodowym rynku.

Bejot Legvan
Minimal Price: 873.30
4.5 / 7 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x