Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

  Komo

  Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

  PROFIM KOMO

  Kolekcja, którą proponuje Profim jest rozwiązaniem funkcjonalnym, sprawdzającym się głównie w salach konferencyjnych, audytoryjnych czy miejscach obsługi Klientów, gdzie potrzeba jest krzeseł komfortowych, nie zajmujących zbyt wiele miejsca. Komo należy do produktów unikalnych o wszechstronnych zastosowaniu. Swój uniwersalizm czerpie przede wszystkim z prostej formy i lekkości konstrukcji, przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałości i odporności na zabrudzenia. To kolekcja wyjątkowa i nietuzinkowa jednocześnie. Odznacza się żywą kolorystyką i konstrukcją, która umożliwia dowolne ustawiania krzeseł w zależności od potrzeb czy sytuacji.

  Eleganckie wykonanie, z zachowaniem dbałości o najmniejszy szczegół pozwala na dopasowanie do innych mebli, tworzących razem spójną, lekko awangardową aranżację. Pomysł, o którym mowa jest również prosty w przechowywaniu – konstrukcja mebla pozwala bowiem na wygodne składowanie, bez zniszczeń czy zajmowania niepotrzebnego miejsca. Atutem całej kolekcji Komo jest możliwość sztaplowania poszczególnych produktów, jak i samodzielnego doboru indywidualnego wykończenia. Istnieją bowiem warianty krzeseł konferencyjnych na klasycznych nogach wspartych stopkami bądź płozach. Dostępne warianty umożliwiają ponadto zakupienie wersji krzeseł z podłokietnikami bądź bez. Taka różnorodność to jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb Klienta, które mogą się dynamicznie zmieniać.

  Profim Komo jest oryginalną koncepcją rozjaśnienia i dodania pozytywnej energii nawet najnudniejszym salom konferencyjnym. Szeroka paleta barw, rozpoczynając od tych neutralnych, po mocno akcentowane kolory żółci, czerwieni zieleni czy granatu ożywia pomieszczenia, sprawiając, że atmosfera w nich panująca diametralnie się zmienia.  Co więcej materiały obiciowe także różnią się od siebie, co ma wpływ na jakość oraz cenę mebla. Poszukujący rozwiązań niebanalnych z pewnością zwrócą uwagę na tą propozycję, gdyż jej funkcjonalność oraz uniwersalizm sprawdza się w praktyce.

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x