Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Hokery Nowy Styl

  Hokery, inaczej są nazywane krzesłami lub stołkami barowymi. To co wyróżnia je od innych produktów tego typu, to wysokość. Hokery, jako stołki wysokie, muszą być nie tylko stabilne, ale również wytrzymałe, a przy tym wygodne. Połączenie tych wszystkich wymogów w jednym produkcie nie jest łatwe i wymaga doświadczenia w produkcji mebli tego rodzaju. Firmy Nowy Styl posiada wieloletnie tradycje i doświadczenie, co czyni ją najlepszym wyborem, kiedy chcemy zakupić hokery do lokalu lub mieszkania. Kupując hokery Nowy Styl w naszym sklepie, otrzymują Państwo gwarancję, że krzesła będą takie, jakie wyobraża je sobie klient.

   

  Posiadamy w ofercie najszerszy wybór hokerów Nowy Styl na polskim rynku. Produkty tej firmy należą  do elity mebli użytkowych, wyróżniając się od innych jakością, standardem wykończenia i materiałami, których nie posiada żadna inna konkurencja. Decydując się na hokery Nowy Styl, otrzymują Państwo w standardzie pewność, że krzesła będą łatwe w utrzymaniu czystości, za sprawą właściwie dobranych materiałów. Dodatkowo, wszystkie hokery są projektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było bezpieczne, bez względu na wagę osób, które na nich siadają.

   

  Hokery Nowy Styl mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w restauracjach, pubach i kawiarniach, ale również w zaciszu domu lub mieszkania. Z uwagi na swoją praktyczność będą znakomitą dekoracją wnętrz, a jednocześnie zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Wspaniale komponują się nie tylko z dużą kuchnią, ale również niewielkimi aneksami kuchennymi, wyposażonymi w barek lub rozkładany blat roboczy. Ważna wskazówka, dotycząca wyboru hokerów, to obecność w nich podnóżka oraz oparcia. Niektóre hokery mogą nie być w nie wyposażone, wówczas nie zapewnią tak samo dużej wygody przy dłuższym siedzeniu. Wszystkie hokery Nowy Styl w naszym sklepie są bardzo starannie opisane. Dokładamy starań, aby regularnie aktualizować ofertę hokerów w naszej firmie, wzbogacając produkty o kolejne zdjęcia i bardziej szczegółowe opisy, w których znajdą się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące budowy hokerów, materiałów, a także ich wykorzystania.

  Nowy Styl Hokery
  Minimal Price: 100.80
  3.8 / 14 Review(s)
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x