Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Nowy Styl przejmuje szwajcarski SITAG AG

  W ostatnich dniach z Krosna nadeszła do nas bardzo interesująca wiadomość od naszego dostawcy krzeseł i foteli obrotowych, firmy Nowy Styl. Mianowicie Nowy Styl Group poszerzył swoje portfolio i przejął szwajcarską firmę - producenta krzeseł i mebli biurowych SITAG AG - posiadającą własną sieć sprzedaży i fabrykę w Szwajcarii.

  Poniżej prezentujemy pełną wiadomość od dystrybutora:

  "To już 3. akwizycja na przestrzeni 4. ostatnich lat, olbrzymi sukces Nowy Styl Group, jednocześnie podkreślający stabilną kondycję finansową. Dzięki kolejnemu przejęciu poszerzamy swoją sieć dystrybucji na prężnie rozwijającym się rynku szwajcarskim, a także uzupełniamy portfolio Grupy o kolejne produkty.

  SITAG to firma z 50-letnią historią, w swoim portfolio produktowym posiada ergonomiczne krzesła i fotele biurowe, systemy mebli biurowych, sofy oraz rozwiązania szyte na miarę. Produkty są tworzone w odpowiedzi na potrzeby klientów i zgodnie z najnowszymi trendamii rynkowymi, tworząc inteligentne i zrównoważone rozwiązania. Międzynarodowe nagrody, takie jak Red Dot Design Award, podkreślają siłę ich nowatorskiego, doskonalonego od lat wzornictwa.

  Marki tej nie będziemy oferować na rynku polskim ze względu na podpisaną umowę licencyjną, którą posiada firma SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o. , która nie jest objęta transakcją kupna udziałów SITAG AG przez Grupę Nowy Styl i pozostaje niezależnym podmiotem.
  W wymiarze strategicznym przejęcie SITAG to kolejna inwestycja Grupy Nowy Styl
  w rynki Europy Zachodniej, mająca na celu umocnienie naszej pozycji w tym regionie i na arenie międzynarodowej. "

  Mamy nadzieję na kolejne interesujące ruchy i życzymy powodzenia.

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x